Голова РДА зустрівся із перевізниками району

Володимир Ременяк провів  зустріч із перевізниками району щодо налагодження співпраці і взаємодії між Городоцькою районною державною адміністрацією та суб’єктами господарювання, які здійснюють перевезення пасажирів на громадському транспорті.

 Так, станом на 13.06.2018 дев’ять перевізників району підписали договори про відшкодування компенсації за пільгове перевезення згідно з розподілом коштів  з обласного бюджету в сумі 244,92 тис.грн. Як зазначають в управлінні соціального захисту населення РДА - кошти в сумі 200,00 тис. грн. з районного бюджету, які були виділені для компенсації втрат суб’єктам господарювання, що здійснюють перевезення пасажирів на міських, приміських і міжміських автобусних маршрутах, від безкоштовного проїзду громадян також будуть розподілені між перевізниками, що підписали договори.

Голова райдержадміністрації також акцентував на якості пасажирських перевезень зокрема на  виконанні перевізниками норм чинного законодавства та умов догорів на перевезення пасажирів, дотриманні перевізниками затверджених графіків руху згідно з паспортами маршрутів, санітарного та технічного стану пасажирських транспортних засобів.