Комісія, на чолі із першим заступником голови РДА, перевірила місця здійснення торгівлі у с.Братковичі

 Спільне виїзне засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення в Городоцькому районі та районної комісії з питань забезпечення своєчасної сплати податків, зборів та інших обов’язкових платежів відбулось сьогодні, 16 травня. Відтак, комісія відвідала с. Братковичі, а саме такі місця здійснення торгівлі як: ФОП Палашована О.М., ФОП Шніцар Л.Г., ФОП Кромпащик Ю.М., ФОП Дутко М.В..

Перший заступник голови Городоцької районної державної адміністрації Іван Ковальчук наголосив, що метою візиту є проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо підвищення рівня мінімальної заробітної плати,  збільшення рівня оплати праці найманих працівників СПД, легалізація виплати заробітної плати та зайнятості населення, декларування акцизного податку з роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами в повному обсязі та запобігання вчинення  суб’єктами господарювання та фізичними особами підприємцями порушень законодавства 

Керівник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Юлія Матвієнко та головний спеціаліст відділу Марія Гриб інформували СПД та найманих працівників щодо належного оформлення трудових відносин, недопущення фактів виплати заробітної плати на рівні нижчому від встановленої законодавством мінімальної заробітної плати та зазначили розмір штрафних санкцій за ці порушення.

Старший державний ревізор-інспектор ДФС у Львівській області Іван Чопко провів роз’яснювальну роботу щодо ліцензій на здійснення продажу алкогольних напоїв і тютюнових виробів, документального підтвердження проведених операцій та сплати акцизного податку в повному обсязі.

Щодо необхідних документів у працівників для здійснення ними торгівлі та щодо обмеження на торгівлю алкогольними напоями провів роз’яснювальну роботу  дільничний офіцер поліції сектору превенції Городоцького відділення поліції Яворівського відділу поліції ГУ НП у Львівській області, майор поліції Віталій Карапінка.

ФОП Палашовану О.М. та ФОП Дутка М.В. запрошено прибути у Городоцьку районну державну адміністрацію 18 травня 2018 року о 10.00 год. та представити необхідні документи під час здійснення торгівлі підакцизними товарами та документи щодо оформлення трудових відносин з працівниками. В іншому випадку підприємців буде притягнуто до відповідальності відповідно до законодавства.