Про висвітлення роботи Городоцької райдержадміністрації у ЗМІ

Засоби масової інформації є основним джерелом інформування громадськості району про діяльність органу виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

У Городоцькому районі діють: друковані комунальні засоби масової інформації  газета «Голос Ратуші» Городоцької міської ради, районний часопис «Народна думка», співзасновники – Городоцька районна рада, колектив редакції газети та районний часопис «Газета для Вас», засновник –  РФР «Городоччина». Усі місцеві ЗМІ  висвітлюють роботу  виконавчої  влади, питання суспільно-політичного і соціально-економічного розвитку району.

Мешканці Городоччини мають можливість отримувати газети «Народна думка» та «Голос Ратуші» один раз на тиждень. Тираж видань 2000 прим.

Сектором інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю налагоджено тісну співпрацю з місцевими засобами масової інформації. Щопонеділка сектор готує інформацію для ЗМІ, де висвітлена робота райдержадміністрації, її структурних підрозділів за тиждень.

Через друковані ЗМІ населення інформується про події соціально-економічного і суспільно-політичного життя району, області та держави;  об’єктивно і всебічно висвітлюється діяльність Городоцької райдержадміністрації та органів місцевого самоврядування; публікуються офіційні документи та  роз’яснень до них.  В засобах масової інформації керівники виконавчої влади, місцевого самоврядування дають коментарі до питань, які найбільш цікавлять громадськість.

На офіційному веб-сайті Городоцької райдержадміністрації (http://www.gorodok-vlada.gov.ua) щоденно висвітлюється робота Львівської облдержадміністрації, Городоцької райдержадміністрації, її структурних підрозділів, громадських організацій району. Впродовж дня висвітлюється до 15 заходів, що проводять органи виконавчої влади, місцевого самоврядування.

Щоденно до 12.00 год. сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю подає у Львівську обласну державну адміністрацію експрес-інформацію про важливі суспільно-політичні події, культурно-масові, спортивні заходи та  участь у них керівників району. Інформація подається за попередній день.

Крім того на сайті «Газети для Вас» (http://gazeta-horodok.com.ua/) щоденно висвітлюється робота Городоцької райдержадміністрації та її структурних підрозділів, органів місцевого самоврядування.

З 11 лютого 2013 року налагоджено співпрацю щодо висвітлення діяльності райдержадміністрації між РДА та ТРК «Львів». Обмін інформацією здійснюється за допомогою електронної пошти.