Про висвітлення роботи Городоцької райдержадміністрації у ЗМІ

Засоби масової інформації є основним джерелом інформування громадськості району про діяльність органу виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

У Городоцькому районі діють: друковані комунальні засоби масової інформації  газета «Голос Ратуші» Городоцької міської ради, районний часопис «Народна думка», співзасновники – Городоцька районна рада, колектив редакції газети. Усі місцеві ЗМІ  висвітлюють роботу  виконавчої  влади, питання суспільно-політичного і соціально-економічного розвитку району.

Мешканці Городоччини мають можливість отримувати газети «Народна думка» один раз на тиждень  та «Голос Ратуші»- двічі в місяць. Тираж видань 2000 прим.

Відділом організаційної роботи та інформаційної діяльності Городоцької райдержадміністрації налагоджено тісну співпрацю з місцевими засобами масової інформації. Щовівторка відділ готує інформацію для ЗМІ, де висвітлена робота райдержадміністрації, її структурних підрозділів за тиждень.

Через друковані ЗМІ населення інформується про події соціально-економічного і суспільно-політичного життя району, області та держави;  об’єктивно і всебічно висвітлюється діяльність Городоцької райдержадміністрації та органів місцевого самоврядування; публікуються офіційні документи та  роз’яснень до них.  В засобах масової інформації керівники виконавчої влади, місцевого самоврядування дають коментарі до питань, які найбільш цікавлять громадськість.

На офіційному веб-сайті Городоцької райдержадміністрації (http://www.gorodok-vlada.gov.ua) щоденно висвітлюється робота Львівської облдержадміністрації, Городоцької райдержадміністрації, її структурних підрозділів, громадських організацій району. Впродовж дня висвітлюється до 15 заходів, що проводять органи виконавчої влади, місцевого самоврядування.