Підсумували завершення опалювального періоду 2017/2018 року

Вчора, 12 квітня, голова Городоцької райдержадміністрації Володимир Ременяк провів робочу нараду щодо перерахунку коштів на відшкодування підприємствам житлово-комунального господарства наданих населенню пільг та субсидій та завершення опалювального сезону.

В нараді взяли участь: Ковальчук І.І., Яскевич І.А., Харович Т.А., Місько Г.В., Кошель С.П., Ярема О.(представник Яворівського відділення реалізації ТОВ “Львівгаз збут”).

Керівник управління соціального захисту населення С.Кошель доповіла, що заборгованість за надані пільги  та субсидії, відповідно до поданих реєстрів, було погашено всім організаціям, крім тих, що надають послуги з транспортування, розподілу та постачання природного газу, з причини неподання відповідної інформації.

Начальник фінансового управління Т.Харович зазначив, що необхідно використати усі залишкові кошти, аби не створювати заборгованості перед газопостачальними організаціями.

Представник Яворівського відділу реалізації ТОВ “Львівгаз збут” О.Ярема пояснила запізнення в поданні реєстрів обсягів спожитих носіїв та наданих послуг, необхідністю внесення змін до програмного забезпечення організації.

За результатами проведеної наради рекомендовано ТОВ “Львівгаз збут” в найкоротший термін подати в управління соціального захисту населення та районне фінансове управління необхідні для проведення перерахунку коштів документи.