«Інфраструктурні проекти - інструмент співпраці влади і громади для досягнення спільної мети» - Володимир Ременяк на нараді щодо капіталовкладень у 2018 році

Реалізацію інфраструктурних проектів за рахунок капіталовкладень у 2018 році обговорив голова райдержадміністрації Володимир Ременяк спільно з представниками районної ради, відділу економічного розвитку та торгівлі РДА, а також освіти.

  «У 2017 році у Городоцькому районі касові видатки для 101 інфраструктурного проекту становили 52 203,5 тис.грн., - підвів підсумок минулого бюджетного року Володимир Васильович, - на 2018 рік знову передбачене фінансування з таких бюджетних джерел: інфраструктурного, державних програм розподілених по регіонах та інфраструктурна частина обласних програм (без врахування ремонту доріг)». 

Відтак,за кошти державного фонду регіонального розвитку у 2018 році на Городоччині попередньо заплановано реалізувати 5 проектів на загальну суму 35 400,00 тис.грн.  З бюджету розвитку на 2018 рік район планує профінансувати два об’єкти на суму 1 600,00 тис.грн. Також варто зазначити, що на обласний конкурс проектів місцевого розвитку у Львівській області Городоччина подала 68 мікропроектів. Результати їх розгляду будуть відомі вже до кінця березня.

 Не менш вагомою є субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам, спрямована на здійснення заходів розвитку системи охорони здоров’я у сільській місцевості,  програма «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України» та програма «Питна вода».  Тут окремо зазначимо, що у 2018 подано 5 проектів на будівництво амбулаторій загальної практики сімейної медицини у селах Суховоля, Підзвіринець, Бартатів, Градівка та Родатичі.

За результатами наради головою РДА  дано відповідні доручення керівникам структурних підрозділів.