РДА напрацьовує маршрути для розвитку туристичної інфраструктури

З метою розробки туристичних шляхів на Городоччині, сьогодні, 12 березня, голова райдержадміністрації Володимир Ременяк та голова районної ради Володимир Більовський, провели оперативну нараду із представниками відділів культури і економічного розвитку та торгівлі РДА. Володимир Васильович акцентував на вивченні туристичної та рекреаційної привабливості району, а також вивченні проблем і потенційних можливостей розвитку туризму, аби в подальшому розробити пріоритетні напрями цієї сфери. На думку голови райдержадміністрації створення нових маршрутів сприятиме розвитку  туризму на Городоччині, який з кожним роком набирає все нових обертів, та дасть поштовх для залучення нових інвестицій.

Зазначимо, що станом на 01.03.2018 на території Городоцького району розроблено 2 туристичні маршрути:

  •  «Серце патріота» протяжністю 3 км, Городок – Дроздовичі;
  •  «В пошуках скарбу» протяжністю 2 км, в межах м. Городок.

На 2018 рік відповідно до  «Комплексної програми розвитку культури на 2018-2020 роки» закладено 10 тис. грн на розвиток та маркування туристичних маршрутів. За дорученням голови РДА, вже до кінця березня цього року  відповідальні відділи повинні подати перші напрацювання пішохідних, велосипедних, кінних, лижних, водних та екологічних шляхів.

Запрошуємо ініціативних мешканців Городоччини, громадські організації долучитися, подавши свої пропозиції щодо цікавих та туристично привабливих місць в нашому районі на електронну адресу відділу економічного розвитку та торгівлі:  gorodokekonomist@gmail.com   до 16 березня 2018 року