Розпорядження голови РДА від 8 січня 2013 р № 3 "Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту Городоцького району у 2013 році"

 

УКРАЇНА

ГОРОДОЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

03 січня 2013 року                             Городок                          №  8

 

 

Про затвердження плану основних

заходів цивільного захисту

Городоцького району у 2013 році

 

На виконання п.2.1  "Плану основних заходів цивільного захисту Львівської області на 2013 рік”, затвердженого розпорядженням голови  Львівської обласної державної адміністрації – начальника цивільного захисту області від 28 грудня 2012 року №-948/0/5-12 та з метою удосконалення готовності системи цивільного захисту, підвищення готовності та вдосконалення підготовки органів управління і сил цивільного захисту Городоцького району до дій за призначенням в умовах надзвичайних ситуацій мирного часу та в особливий період:

 

1. Затвердити план основних заходів цивільного захисту Городоцького району у 2013 році (далі - план основних заходів), що додається.

2. Керівникам органів місцевого самоврядування, спеціалізованим службам цивільного захисту району, керівникам підприємств , організацій, установ:

2.1. Забезпечити реалізацію комплексу організаційних, інженерно-технічних та інших профілактичних робіт, передбачених цільовими державними та місцевими програмами (заходами) у сфері цивільного захисту.

2.2. Підвищити ефективність діяльності існуючих аварійно-рятувальних, аварійно-відновлювальних та інших формувань до реагування на аварії і надзвичайні ситуації природного та техногенного характеру.

2.3 Спланувати та забезпечити підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації керівних кадрів і фахівців, на яких поширюється дія закону у сфері цивільного захисту.

3.Основні зусилля в ході реалізації основного завдання зосередити на :

3.1. Забезпечення функціонування єдиної державної системи запобігання і реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру і підвищення її ролі у сфері загальнодержавної безпеки.

3.2. Подальшому реальному накопиченню резервів матеріально-технічних ресурсів для ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

3.3. Зниженні рівня загрози виникнення надзвичайних ситуацій на потенційно-небезпечних об’єктах, нормативно-правовому врегулюванні питань організації захисту населення на місцевому рівні та підвищення сталості функціонування промислових об’єктів в умовах НС за результатами уточнення паспортів ризику виникнення надзвичайних ситуацій.

4. Взяти до відома, що виконання заходів з підвищення готовності цивільного захисту району є одним із пріоритетних завдань місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, керівників підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності і підпорядкування.

5. Запропонувати виконавчим комітетам міських та селищної рад в установленому чинним законодавством порядку передбачати у відповідних місцевих бюджетах фінансування заходів цивільного захисту.

6. Вважати таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 30 січня 2012 року № 58 ”Про затвердження Плану основних заходів   цивільного захисту  Городоцького району  у 2012 році”.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації – голову районної комісії з питань ТЕБ та НС  Петрова В.С..

Голова районної  державної

адміністрації                                             підпис                                         О.Дунас