Розпорядження голови РДА від 28 грудня 2012 р №1129 "Про план роботи райдержадміністрації"

Україна

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ ГОРОДОЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Від «28» грудня 2012 року № 1129

 

 

Про план роботи

райдержадміністрації

 

Відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації” та розділу 3 Регламенту Городоцької райдержадміністрації, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 20 грудня 2010 року №899:

 

1.       Затвердити План роботи районної державної адміністрації на 2013 рік та I-й квартал 201 року (додаються).

  1. Керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації щоквартально, до 1-го числа наступного за звітним кварталом місяця, подавати в райдержадміністрацію інформацію про стан виконання планів роботи підпорядкованої установи за попередній квартал.
  2. Контроль за виконанням плану роботи райдержадміністрації на 2013 рік та I-й квартал 2013 року покласти на першого заступника, заступників голови, керівника апарату райдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних обов”язків.
  3. Начальнику відділу з питань внутрішньої політики, зв”язків з громадськістю, у справах преси та інформації райдержадміністрації (Д.Грецко) річний та квартальні звіти про результати діяльності райдержадміністрації розміщувати на офіційному веб-сайті райдержадміністрації та у місцевих засобах масової інформації.

5.    Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату райдержадміністрації Б.Степаняка.

 

       

   Голова районної

державної адміністрації                              підпис                               Оксана Дунас