Затверджено програму «Забезпечення житлом на умовах співфінансування учасників бойових дій – учасників АТО в Городоцькому районі на 2018 -2020 роки»

З метою сприяння у вирішенні проблем забезпечення житлових умов учасників бойових дій, сьогодні, 14 лютого, депутати Городоцької районної ради затвердили програму «Забезпечення житлом на умовах співфінансування учасників бойових дій – учасників АТО в Городоцькому районі на 2018 -2020 роки».

«Реалізація Програми  здійснюється шляхом придбання житла на умовах співфінансування з обласного бюджету, районного бюджету та бюджетів місцевих рад Городоцького району, - зазначає керівник управління соціального захисту населення Городоцької РДА Світлана Кошель, - однією із умов участі у Програмі є забезпечення співфінансування учасниками Програми 50-відсоткової розрахункової вартості житла за рахунок особистого внеску. Крім того, співфінансування у 50-відсотковому розмірі забезпечується за рахунок коштів обласного бюджету – не більше 25 % , коштів районного бюджету та бюджетів місцевих рад району не менше  - 25 відсотків у рівних долях».

Важливо, що на придбання житла на умовах співфінансування  мають право такі учасники антитерористичної операції:

- на утриманні яких є діти-інваліди,

- інваліди війни ІІІ групи (на яких не поширюється дія Постанови КМУ від 19.10.2016 № 719),

- матері, батьки, опікуни, які мають на утриманні 4 і більше дітей;

- особи, які потрапили в складні життєві обставини (довготривала хвороба членів сім’ї, відсутність роботи з поважних причин, тощо);

- внутрішньо переміщені особи.

Вкказані вище категорії осіб мають право на придбання житла за умови, що місце проживання їх станом на 01.12.2017 року та на день подання заяви на призначення адресної допомоги зареєстроване на території Городоцького району та згідно із законодавством визнані такими, що потребують поліпшення житлових умов.

Зазначимо, що розрахункова вартість житла визначається відповідно до соціальних нормативів, передбачених чиним законодавством, та граничної вартості (гривень) 1 кв. метра загальної площі житла для населеного пункту, в якому учасник АТО перебуває на обліку як особа, що потребує поліпшення житлових умов на день звернення.