Відбулось чергове засідання комісії з питань захисту дітей

З метою сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток, сьогодні, 13 лютого, відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини. Під головуванням заступника голови райдержадміністрації Павла Стахіва комісією було розглянуто питання: визначення порядку участі батька у вихованні малолітньої дитини; надання згоди на позбавлення  батька батьківських прав щодо малолітнього сина; неналежне виконання матір’ю батьківських обов’язків щодо малолітнього сина; надання згоди  на дарування  земельних ділянок  та житлових будинків,  в яких зареєстровані та проживають неповнолітні діти, а також надання згоди на купілю-продаж квартири, в якій зареєстрована та проживає малолітня дитина.

 "Захист прав та інтересів дітей, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування є одним із пріоритетних напрямків органу опіки та піклування, - зазначає Павло Стахів, - проте саме батьки зобов’язані створювати належні умови для проживання та виховання дитини, її фізичного, духовного, культурного та соціального розвитку. Кожна дитина має рости в гідних умовах, в любові, відчувати увагу та турботу про себе".


На засіданні комісії заслухано громадян, які обґрунтували причини і мотиви звернення до органу опіки та піклування. В процесі розгляду питань, заявників ознайомлено із нормами законодавства та прийнято рішення щодо розв’язання порушених проблем.