Відбулось засідання постійної комісії з питань регулювання земельних відносин

У середу, 7 лютого,  в кабінеті роботи комісій відбулось засідання постійної комісії Городоцької районної ради з питань регулювання земельних відносин, планування територій, містобудування, архітектури, місцевого самоврядування та адміністративно - територіального  устрою. 
У роботі комісії взяли участь: депутат районної ради, голова постійної комісії - Василь Цуньовський, перший заступник голови РДА Іван Ковальчук, заступник голови райради Богдан Слонівський, заступник міського голова Степан Попко, керуючий справами районної ради Іван Мєскало, заступник начальника відділу Держгеокадастру у Городоцькому районі Володимир Жук,  5 членів комісії, представники ЗМІ, заявники.

За результатами обговорення постійна комісія підготувала відповідні висновки та пропозиції щодо зазначених питань на розгляд XVIIІ сесії районної ради.

А саме:

1.        Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж с. Стоділки Угрівської сільської ради Городоцького району Львівської області.

2.        Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для надання у власність гр. Цекоту Роману Миколайовичу за адресою:  с.Черляни (за межами населеного пункту), гараж № 91 Городоцького району Львівської області  для будівництва індивідуального гаражу.    

3.        Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для обслуговування будівель  сільськогосподарського призначення (01.13 для іншого сільськогосподарського призначення) гр. гр. Волинець О.О., Процак С.М. та КП «Лутра»  за адресою:  Городоцька міська рада (за межами м. Городок,  вул. Я.Мудрого) Городоцького району Львівської області.

4.         Про затвердження детального плану території земельної ділянки, розташованої за адресою: с. Черляни, вул. Польова (за межами населеного пункту) Городоцького району Львівської області для  реконструкції та обслуговування аеродрому довжиною 3000 м злітно-посадкової смуги та об’єктів інженерно-технічних споруд.

5.        Про продаж об’єкта нерухомості разом із земельною ділянкою, на якій він розташований, на конкурентних засадах шляхом продажу на аукціоні та надання дозволу на виготовлення відповідної документації.

6.         Про продаж об’єкта нерухомості разом із земельною ділянкою, на якій він розташований, на конкурентних засадах шляхом продажу на аукціоні та надання дозволу на виготовлення відповідної документації.

7.        Про надання дозволу ПП «Компанія «Перспектива плюс» на складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, розташованих за адресою: с. Черляни, вул. Польова (за межами населеного пункту) Городоцького району Львівської області для  реконструкції та обслуговування аеродрому довжиною 3000 м злітно-посадкової смуги та об’єктів інженерно-технічних споруд.

8.        Про затвердження звіту з експертної грошової оцінки земельної ділянки, яка розташована за адресою: Львівська область, Городоцький район, с.Черляни, вул. Польова,100-А (за межами населеного пункту), яка передана в оренду громадянам Біляєву С.М., Мельнику В.І.

9.        Про затвердження детального плану території земельної ділянки щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для обслуговування складських приміщень на вул. Авіаційна, 123, 124 (територія колишнього військового містечка «Черляни» на території Угрівської сільської ради) Городоцького району Львівської області.

10.    Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ТзОВ «Тосканія», яка розташована за межами с. Черляни Городоцького району Львівської області.

11.  Про внесення змін до Програми детального планування території та розроблення технічної документації щодо розподілу земельної ділянки, що перебуває у спільній власності територіальних громад Городоцького районуЛьвівської області на землях колишнього аеродрому «Черляни» на 2017-2018 роки.