На Львівщині встановили рекорд із кількості поданих заявок на конкурс проектів місцевого розвитку

Завершився прийом заявок наобласний конкурс проектів місцевого розвитку. Цього року конкурсанти подали рекордну кількість проектів – 2765. Про це інформує відділ з питань реалізації проектів місцевого розвитку, міжнародної технічної допомоги та зовнішньоекономічних зв'язків Львівської обласної ради.

Зазначимо, що цього річ від Городоцького району було подано 78 заявок.

За словами начальника цього відділу Івана Собка, усі, хто подав заявку 1 – 2 лютого, чекають від сьогодні, 5 лютого, на реєстраційний номер (в ідеальному випадку) або отримають відмову, якщо пакет документів не відповідає умовам конкурсу. «Згідно з рішенням Львівської обласної ради №542 відділ має 20 днів на опрацювання всіх документів. Підкреслюю, що ті, хто отримає відмову, зможе подати свою заявку вже на конкурс 2019 року», - поінформував посадовець.

Іван Собко додав, що відділ докладе максимум зусиль, аби якомога швидше завершити опрацювання 830 заявок. «Опісля підготуємо аналітичну інформацію для ознайомлення громадськості та відповідно до рішення №542  всі зареєстровані заявки передамо Конкурсній раді з метою допуску їх на розгляд експертної комісії», - сказав він.

Віідтак, станом на 16:00 год.05 лютого, із 78 заявок: зареєстровано – 45, відхилено – 6, та у черзі залишається 27. Із повним переліком заявок на обласний конкурс мікропроектів та їх поточним статусом можна ознайомитись за посиланням http://ldp-status.oblrada.lviv.ua/.