Володимир Ременяк: "Своєчасна сплата податків - запорука розвитку району"

На підвищенні контролю за сплатою податків, що безпосередньо впливають на поповнення місцевих бюджетів акцентував увагу сьогодні, 10  січня, голова райдержадміністрації Володимир Ременяк на оперативній нараді із представниками відділу Держгеокадастру у Городоцькому районі , фінансового управління РДА, Головного управління ДФС у Львівській області, а також відділу економічного розвитку та торгівлі РДА.

Начальник відділу адміністрування податків і зборів фізичних осіб та єдиного внеску території обслуговування Городоцької ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області Максим Козирєв, інформував про стан надходження податків, зборів та інших обов’язкових платежів до районного бюджету. За результатами заслуханого, Володимир Ременяк доручив провести вже у другій половині січня перше в цьому році виїзне засідання комісії з питань забезпечення своєчасної сплати податків, зборів та інших обов’язкових платежів. «Основною метою засідання є збільшення суми сплаченого щомісячного акцизного податку суб’єктами господарювання, які мають діючі ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами на території Городоцького району», - зазначає голова РДА.  Він також звернув увагу на плануванні виїзних засідань до суб’єктів господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю підакцизними товарами та сплачують акцизний податок на рівні нижчому, ніж середній на Городоччині.

«Окремого контролю вимагає орендна оплата за землю, - додає Володимир Ременяк, - зважаючи на те, що справляння плати за землю тісно пов'язане з наявністю документів на землю, обліком земельних ділянок, то хочу наголосити, що повнота надходження цієї плати залежить насамперед від співпраці податкових органів з органами місцевого самоврядування та виконавчої влади, із землевпорядними органами, нотаріальними конторами»

.