Роман Миськів: "Внесок Городоцької ОДПІ до зведеного бюджету перетнув рубіж у 1 млрд. гривень"

Про підсумки роботи Городоцької ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області області за 9 місяців 2017 року повідомив начальник  Городоцької ОДПІ Роман Миськів під час проведення засідання «круглого столу».

Так, зусиллями платників податків Городоцької ОДПІ за січень-вересень 2017 року до бюджетів усіх рівнів було сплачено 1125,3 млн. гривень податків, зборів та інших обов’язкових платежів. При цьому перерахована до зведеного бюджету сума перевищує надходження аналогічного періоду минулого року більш ніж на 174 млн. гривень. Приріст платежів становить 18,3 відсотки.

Із бюджетних надходжень 9 місяців звітного року до Державного бюджету надійшло 591,9 млн. гривень. До місцевого бюджету за цей час перераховано 533,4 млн. гривень.

Сума сплаченого єдиного соціального внеску з початку року перевищила минулорічний показник  на 92.2 млн. гривень з приростом у 27 відсотків. Єдиного соціального внеску за 9 місяців поточного року було мобілізовано 433,8 млн. гривень. Роман Миськів підкреслив, що зростанню надходжень коштів до бюджету сприяє  якісна співпраця платників податків, податківців та міської влади.

Далі в ході зустрічі були обговорені питання легалізації найманих працівників та запобігання отримання заробітної плати «в конверті». Зокрема Роман Миськів зазначив, що «тіньова зарплата» є однією із найбільших проблем сучасної економіки, оскільки нелегальні доходи призводять до значних негативних наслідків не тільки для бюджету держави, а й для самих працівників, позбавляючи їх соціальних гарантій.   

В ході проведення роз’яснювальних заходів протягом 9 місяців 2017 року  забезпечено додаткові надходження з податку на доходи фізичних осіб та ЄСВ у загальній сумі 3661,1 тис.гривень.

В ході зустрічі не залишились без уваги питання електронних сервісів ДФС України, які значно спрощують ведення фінансово – господарської діяльності у правовому полі.          

Податківці  звернули увагу, що з метою якісного обслуговування платників та забезпечення умов для швидкого та комфортного процесу адміністрування податків, на офіційному веб-порталі ДФС України діють сервіси: "Електронний кабінет платника податків", "Дані Реєстру платників ПДВ", , "Дізнайся більше про свого бізнес-партнера", "Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс", "Анулювання реєстрації платників ПДВ", "Декларування он-лайн", "Реєстр платників єдиного податку", "Перевірка свідоцтва платника єдиного податку", "Акредитований центр сертифікації ключів", "Електронна звітність", "Реєстр страхувальників", "Дані про взяття на облік платників податків". Сьогодні ними активно користуються більшість платників податків.

А сервіс ДФС України «Пульс» з телефонним номером 0-800-501-007  (напрямок  «4») приймає інформацію від громадян та суб'єктів господарювання щодо неправомірних дій або бездіяльності працівників податкової сфери, про можливі корупційні дії з їхнього боку, та дозволяє  вирішити суперечливі питання, що виникають у платників податків у процесі адміністрування податків.

Податківці  звернулись до присутніх, які бажають реалізувати своє право на податкову знижку за наслідками 2016 року, та нагадали, що подати податкову декларацію необхідно до 31 грудня 2017 року.