Звернення голови райдержадміністрації Володимира Ременяка з Днем захисника України та з нагоди 75-ї річниці створення УПА

Шановні мешканці Городоччини!

14 жовтня, у день великого християнського свята Покрови Пресвятої Богородиці,  ми вшановуємо захисників рідної землі. І це невипадково, адже як 75 роки тому Богородиця стала Покровителькою для воїнів Української Повстанської Армії, так і сьогодні під її Покров стають новітні герої України.

Впродовж останніх років ми є свідками справжнього героїзму та сили духу, який демонструють українські військові на Сході України. Вони виборюють майбутнє, про яке мріяли та віддавали життя вояки УПА,  Герої Небесної Сотні, тисячі патріотів, імена яких нам і досі не відомі. Мужність, самовідданість та віра цих українців надихають нас, додають сил та наснаги йти вперед та перемагати!

Сьогодні ми схиляємо голови перед загиблими, щиро дякуємо тим, хто повернувся із зони проведення антитерористичної операції та молимося за тих, хто зараз перебуває на фронті.

Щиро вітаю усіх вас зі святом Покрови. Нехай Божа Матір буде прихильною до кожної родини, до нашої рідної України. Слова щирих вітань висловлюю нашим сучасним захисникам – учасникам антитерористичної операції. Вітаю козаків нашого краю з Днем Українського козацтва, а ветеранів національно-визвольних змагань – із річницею утворення Української Повстанської Армії.

 З нагоди свята зичу всім міцного здоров’я,  невичерпної віри та надії, добра, миру та злагоди!