Володимир Шовкошитний та Юлія Дурбак презентували свої книги на історичну тематику

11 жовтня, в приміщенні Городоцької МАМ імені П.Андрусіва відбулась презентація видання «Зведений реєстр осіб, пов’язаних з національно-визвольною боротьбою на Городоччині у 1944-1953 рр.», що вийшла за підтримки Городоцької райдержадміністрації та районної ради.
Зведений реєстр осіб, що охоплює в собі дані 609 осіб з Городоцького району, зокрема прізвище, ім’я, псевдонім, дата і місце народження, роль у визвольній боротьбі, упорядкований завдяки копіткій праці, дослідницькій та аналітичній роботі з архівними документами Юлії Дурбак - директора Городоцького історико-краєзнавчого музею та Руслана Сіромського - доцента кафедри нової та новітньої історії зарубіжних країн Львівського національного університету імені Івана Франка.
Зі словами привітань виступили: адміністратор церкви Благовіщення Пресвятої Богородиці о.Михайло Греділь, депутат Львівської обласної ради Володимир Саган, керівник відділу освіти райдержадміністрації Ігор Яскевич, завідувач сектору молоді та спорту райдержадміністрації Оксана Шльомська, міський голова м.Городка Роман Кущак, заступник голови Всеукраїнської правозахисної організації «Меморіал» ім. В.Стуса Євген Гринів.
п.Юлія, що презентувала видання, щиро подякувала присутній інтелігенції за теплі та щирі слова. 
Чудовим продовженням стала зустріч із українським поетом, письменником, публіцистом, громадським та державним діячем Володимиром Шовкошитним.
Автор провів презентацію як власних творів «Запали свічу», «Кров-свята», так і видань, які вийшли у світ у його видавництві «Український пріоритет».