Головне управління юстиції у Львівській області нагадує населенню порядок надання субсидій

Житлова субсидія надається: на оплату внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку, за абонентське обслуговування для споживачів комунальних послуг, що надаються у багатоквартирних будинках за індивідуальними договорами, житлово-комунальних послуг, а також витрат на управління багатоквартирним будинком, в якому створено об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, житлово-будівельний (житловий) кооператив; на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива один раз на рік.

Президент разом з дружиною вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

Президент Петро Порошенко разом з дружиною Мариною Порошенко взяли участь у церемонії вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні.

Президентське подружжя встановило лампадки до Хреста на місці загибелі Героїв Небесної Сотні та вшанувало їх пам’ять.

У церемонії також взяли участь Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман та Голова Верховної Ради України Андрій Парубій.

Охочих запрошують долучитись до акції «Сопричастя» до 85-х роковин Голодомору

Членство Спілки Української Молоді в Україні ініціює проведення акції «Сопричастя» на знак духовної єдності з тими поколіннями українців, які постраждали в часи Голодомору.

Кожен, хто погодився взяти участь в цій акції, бере на себе добровільне зобов’язання посту, без вживання страви, впродовж 33 годин (з 7.00 год. 23 листопада до 16.00 год 24 листопада).  До участі в цьому заході запрошуються виключно особи, які досягли 18-тирічного віку й не мають медичних протипоказань щодо такого добровільного посту.

У День Гідності та Свободи у Городку відбулася зустріч керівництва району з родичами Героїв Небесної Сотні

Сьогодні, у День Гідності та Свободи, у музеї Героя України Івана Бльока відбулася зустріч керівництва району з родичами загиблих Героїв Небесної Сотні та учасниками Майдану. Розпочав захід голова Городоцької райдержадміністрації Володимир Ременяк, який анонсував про презентацію 25 листопада у Народному домі Городка мистецького проекту "РемінісценціїUA". Як зазначив очільник району, захід буде присвячений 5-м роковинам Революції Гідності.

На засіданні громадської ради при РДА заслухано проект бюджету району на наступний рік

Вчора, 20 листопада, відбулося сьоме засідання громадської ради при Городоцькій РДА. Члени ради розглянули чимало питань, зокрема: про хід проведення медичної реформи на території Городоччини; про нарахування субсидій на житлово-комунальні послуги; про відшкодування коштів за пільгове перевезення мешканців Городоччини у громадському транспорті; про  безкоштовне харчування школярів; про стан проведення ремонту доріг. На запитання щодо підняття тарифів на водопостачання, квартплату та вивезення ТПВ, учасникам засідання відповів заступник міського голови Городка С.Попко.

Звернення голови Городоцької РДА Володимира Ременяка з нагоди Дня Гідності і Свободи

Шановні городківчани!

                Невід’ємною традицією сучасних свідомих українців є належне вшанування громадянського подвигу, патріотизму й мужності героїв, які виступили на захист демократичних цінностей та не пошкодували навіть власного життя задля оновлення Української держави.

Підприємців району закликати збільшити розмір зарплати працівникам

Відповідно до графіку зустрічей з суб'єктами підприємницької діяльності, 20 листопада проведено засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення в Городоцькому районі.

Для військових обліковців проведено семінар

    З метою покращення функціонування, організації, ведення військового обліку та бронювання громадян України на території Городоцького району, 20 листопада районною державною адміністрацією спільно із Городоцьким районним військовим комісаріатом проведено методичне заняття з питань ведення військового обліку. Участь у нараді взяли працівники органів місцевого самоврядування району, відповідальні  за ведення військового обліку.

Сторінки