Засідання Координаційної ради з питань дітей

13 червня  відбулося засідання Координаційної ради з питань дітей райдержадміністрації. На засіданні було розглянуто такі питання: про стан проведення підготовки до літнього таборування та оздоровлення дітей соціально незахищених категорій; попередження насильства в сім`ї над жінками та дітьми; про стан роботи Городоцького районного центру зайнятості  щодо  працевлаштування неповнолітніх у районі.За результатами засідання  прийняті відповідні рішення, які підлягають обов`язковому виконанню відділами та службами райдержадміністрації.

Вітаємо з днем медичного працівника!!!

 Шановні медичні працівники Городоччини — лікарі, фельдшери, медсестри, ветерани охорони здоров’я!

Щиро вітаю вас з професійним святом — Днем медичного працівника!

Прийміть сердечну подяку за віддану працю, безмежне милосердя, професійність та лікарську честь.

Ви несете на собі величезний тягар чужого болю та відповідальності, адже у ваших руках — людські життя. Професія, яку ви обрали, заслуговує на найвищу похвалу, захоплення і повагу.

З нагоди професійного свята на Львівщині відзначили медиків

Сьогодні, 14 червня, у Палаці залізничників «Рокс» відбулись урочистості з нагоди Дня медичного працівника. Привітав працівників галузі т.в.о голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

Довідкова інформація щодо отримання допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі

"Гарячі лінії" та телефони довіри

Національна "гаряча лінія" з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми і ґендерної дискримінації 0-800-500-335 (зі стаціонарного) або 116,  123 (з мобільного) (цілодобово, безкоштовно, анонімно та конфіденційно) для отримання консультацій юриста або психолога, а також інформації щодо закладів, до яких ви можете звернутися по допомогу за місцем проживання;

Національна дитяча “гаряча лінія” 0-800-500-225 або 116 111;

Гаряча лінія Львівської області 112.

Більше 3 млн саджанців з лісового розсадника відновлюватимуть ліси Карпат, - Остап Семерак у межах візиту на Львівщину

Сьогодні, 14 червня Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак перебуває з робочим візитом до Львівську області.

В межах поїздки міністр відвідав державне підприємство «Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр».

Шановні платники податків!

25 червня 2019 року у м. Львові Головним управлінням ДФС у Львівській області буде проведено безкоштовний семінар для платників податків Львівської області на тему: «Актуальні питання оподаткування у 2019 році».

Початок семінару: 11 год. 00 хв.

Початок реєстрації: 10 год. 00 хв.

Місце проведення: м. Львів, вул. Стрийська, 35, актовий зал в цокольному приміщенні адмінбудинку Головного управління ДФС у Львівській області.

Запрошуємо взяти участь у семінарі всіх зацікавлених.

Громадянам, які виїжджають за кордон на ПМЖ необхідно подати декларацію про майновий стан

У Городоцькому управлінні ГУ ДФС у Львівській області наголошують, громадяни України, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, зобов'язані подати до контролюючого органу за місцем своєї реєстрації декларацію про майновий стан і доходи. Це необхідно зробити не пізніше ніж за 60 календарних днів до виїзду. Декларація подається за три останні звітні податкові періоди (у разі наявності невиконаного обов'язку з подання) та за звітний період поточного року (з початку поточного року до строку, на який припадає день подання такої декларації).

Вшанування пам'яті творця ОУН Євгена Коновальця

Сьогодні, 14 червня, з нагоди 128-ї річниці від дня народження Євгена Коновальця, біля будівлі Городоцької районної ради було піднято червоно-чорний прапор. Цю урочисту місію було покладено на представників молодіжних організацій:  Конгрес українських націоналістів (с.Суховоля) – Христину Мисак та Степана Франківа, учасників  Апостольської Чоти – Романа Захара та Оксану Германович.                                                                

Сторінки