У центрі зайнятості обговорили питання легалізації зайнятості населення

З метою підвищення суспільної відповідальності та для обізнаності населення з чинним законодавством у Городоцькій районній філії ЛОЦЗ проводяться семінари для населення з включенням до них питань щодо легалізації зайнятості.

Запрошуємо прийняти участь у флеш-мобі!

Служба у справах дітей районної державної адміністрації  повідомляє, що з метою привернення уваги до питання влаштування та виховання в сім'ї громадян України дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського  піклування, 28 вересня 2018 року о 14.00 год. на площі перед церквою Благовіщення Діви Марії м.Городка відбудеться флеш-моб «Усиновлення – це любов на все життя».

Леся Низова представила творчість батька на 25 Форумі видавців

Сьогодні, в рамках 25 форуму видавців, проходить прес-конференція з донькою письменника Івана Низового – Лесею. Уродженка луганщини, яка вже декілька років проживає на Городоччині, Леся Низова, презентуватиме на найбільшій книжковій події Західної України творчий доробок батька, зачитає уривки з його прозових і поетичних творів та розповість про власний проект. Серед книг, які виставлятимуться будуть вибрані поезії «Ніхто наді мною не пан» та два томи «Бути –народом!». Нагадаємо, що вперше ці книги були представлені саме городоцьким читачам.

Ми не допустимо реваншу. Ніколи Росія не повернеться в Україну – Президент

«Ми не допустимо реваншу. І ніколи Путін більше не буде приймати рішення за український народ», - сказав Президент Петро Порошенко під час участі у мистецькому заході «Прем'єра – вечір концертів Мирослава Скорика» у Львівській філармонії. Глава держави в чергове висловив переконання, що «завтра наші народні депутати проголосують президентські зміни до Конституції, де чітко фіксується європейський та євроатлантичний вибір суверенної незалежної української держави».

Виступ Президента України на відкритті 25-го Форуму видавців у Львові

Шановні друзі!

Щиро вітаю організаторів, учасників та гостей нашого 25-го, ювілейного, Форуму видавців у славетному, в одному з улюблених моїх міст – місті Лева, що вже став знаковою книговидавничою та загальнокультурною подією України, подіє не лише України, а й усієї Східної Європи.

Українська мова має всюди звучати на повний голос - Президент на відкритті Форуму видавців у Львові

Президент Петро  Порошенко зазначає, що українці вже перейшли рубікон і стали купувати нині більше українських книжок, ніж як колись – російськомовних. «Ми сьогодні в своїй державі будемо читати свої книжки на своїй мові», - сказав Президент, виступаючи на відкритті XXV Форуму видавців у Львові.

Глава держави зазначив, що для перемоги у боротьбі за суверенітет, незалежність та територіальну цілісність України нам потрібно зміцнювати засади нашої  державності.

Сила та міць нашої держави не лише в чисельній армії, а й в українській книзі, кіно та мистецтві – Президент про боротьбу України проти гібридної війни Росії

Під час Форуму видавців Президент Петро Порошенко зазначив, що сьогодні агресор використовує найновіші технології впливу на свідомість українських громадян. «Ці технології спрямовані на розпалювання національної і релігійної ворожнечі, пропаганду агресивної війни, порушення суверенітету і територіальної цілісності України», - сказав Президент.

За порушення законодавства про працю на підприємство Городоччини накладено фінансові санкції на суму більше 2 млн. грн.

На виконання листів Городоцької райдержадміністрації Головне управління Держпраці у Львівській області у серпні 2018 року провело інспекційне відвідування юридичної особи, яка здійснює діяльність на території Родатицької сільської Городоцького району. В ході інспектування було встановлено, що адміністрацією підприємства допущено до роботи 18 працівників без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та без повідомлення Державної фіскальної служби про прийняття працівника на роботу (порушення ст.24  КЗпП України).

Сторінки