Привітання голови райдержадміністрації Володимира Ременяка з Днем міста Городка!

Шановні городківчани та гості міста!

    Прийміть найщиріші вітання з нагоди святкування Дня міста!

   Це особливий день, бо іменини рідного міста - це свято єднання. Саме в такі моменти ми відчуваємо в своїх серцях любов і гідність за свою малу батьківщину, сповнюємося почуттям єдиної родини.

Привітання голови райдержадміністрації Володимира Ременяка з Днем дошкілля

Професія вихователя і всіх працівників дошкільних установ вимагає від людини глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи. Виховання дітей на початку їхнього життєвого шляху - не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить майже все наше майбутнє. Той фундамент, який закладається з самого дитинства, служить нам опорою і основою в подальшому житті.

Легалізацію заробітної плати обговорили із підприємцями району

            22 вересня у Городоцькій райдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення в районі.  Перший заступник голови РДА Іван Ковальчук (голова робочої групи) наголосив, що у зв’язку із підвищенням рівня мінімальної заробітної плати до 3 200 гривень, метою організації засідання є збільшення рівня оплати праці найманих працівників СПД, запрошених на засідання.

Співчуваємо...

Городоцька районна державна адміністрація сумує з приводу смерті керівника об’єднань суспільно-культурних товариств «Закерзоння» Ярослава Лютака. Висловлюємо щире співчуття родичам та друзям покійного. Бажаємо їм сил пережити цю гірку втрату. Світла та вічна пам’ять померлому.

Оновлено декларацію з транспортного податку

Городоцька ОДПІ нагадує, що відповідно до наказу Міністерства фінансів України від 27.06.2017 №595 викладено у новій редакції форму Податкової декларації з транспортного податку, яка затверджена наказом Міністерства фінансів від 10.04.2015 №415.

До уваги водіїв! Діти йдуть в школу – будьте уважні!

Правоохоронці звертаються до водіїв транспортних засобів з проханням бути особливо уважними до маленьких пішоходів, бути максимально зосередженими при проїзді ділянок доріг, що розташовані поблизу навчальних закладів, неухильно дотримуватись Правил дорожнього руху.

На Львівщині урочисто відкрили Почесне консульство Республіки Молдова

У четвер, 21 вересня, відбулось офіційне відкриття Почесного консульства Республіки Молдова у Львові за адресою: вул. Коновальця, 54.

Церемонія відкриття розпочалась з виконання Гімну України і Гімну Молдови, після чого відбулось урочисте перерізання стрічки. Участь у заході взяли Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Молдова в Україні Руслан Болбочан, Почесний консул Володимир Губицький, голова Львівської ОДА Олег Синютка, перший заступник голови Львівської облради Андрій Білоус.

На Координаційній раді у справах осіб з інвалідністю визначили пріоритетні напрями роботи

У Львівській ОДА відбулось засідання Координаційної ради у справах осіб з інвалідністю. Захід відбувся за участю керівників структурних підрозділів облдержадміністрації,  керівників обласних громадських організацій осіб з інвалідністю та представників територіальних органів соцзахисту.

Учасники Координаційної ради заслухали інформацію щодо стану виконання заходів Обласної комплексної програми правого захисту, соціальної підтримки і реабілітації людей з інвалідністю.

Сторінки