Нарада з суб'єктами господарювання

26 березня  перший заступник голови райдержадміністрації Іван Ковальчук провів нараду з суб’єктами господарювання, які у законний спосіб не оформили право користування земельними ділянками відповідно до опрацьованого переліку.

Городківчани вибороли перемогу у Всеукраїнському турнірі з футболу

24 березня в Києві відбувся фінал першого в Україні дитячого футбольного турніру «Кубок Довіри», який організований за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Благодійного фонду «Розвиток футболу України», Національної поліції України, Федерації футболу України та Міністерства освіти і науки України. Переможцем цього змагу стала команда юних футболістів з Городка, наставником якої є Богдан Борис.

На Жовківщині відкрили реконструйовану комунальну котельню

Cьогодні, 26 березня, у Жовкві відкрили реконструйовану комунальну котельню, що на вул Лесі Українки, 5.

Участь у заході взяла заступник голови Львівської ОДА Ірина Гримак.

Український культурний фонд обрав 23 переможців з Львівщини

17 березня Український культурний фонд закрив реєстрацію на конкурсну програму «Навчання. Обміни. Резиденції. Дебюти. ‒ Н.О.Р. Д.», спрямовану на сприяння обміну знаннями, досвідом та ідеями в галузі культури та мистецтв, а також на відкриття нових мистецьких практик та імен. Загалом на конкурс надійшло 305 проектних заявок.

До уваги аграріїв - реєструвати земельну ділянку відтепер можна онлайн

19 березня набула чинності постанова Кабінету Міністрів України від 18 липня 2018 року № 710, якою внесено зміни до Порядку ведення Державного земельного кадастру, і яка дозволить реєструвати земельні ділянки онлайн. Про це інформують у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА.

Екоосвітяни РЛП “Равське Розточчя” організували заняття щодо правильного сортування відходів

Сьогодні тема сміття доволі важлива та актуальна, тому вчитись сортувати відходи правильно є першочерговим заходом в розділі сортування відходів.  Необізнаність і дефіцит інформації призводить до згубних наслідків як для довкілля, так і для людини.

З метою підвищення екологічної свідомості та збагачення знань підростаючого покоління, екоосвітяни РЛП «Равське Розточчя» організували екоурок-бесіду: «Сортуй відходи правильно» для учнів молодших класів Середкевицького НВК Яворівського району.

Завершено фінансування пенсій за березень

За інформацією  Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області, завершено фінансування пенсій за березень 2019 року.

25 березня, відповідно до графіка поденного фінансування пенсійних виплат на поточний місяць, головним управлінням Пенсійного фонду України у Львівській області завершено в повному обсязі фінансування пенсійних виплат та житлових субсидій за березень.

Загальна сума видатків на виплату пенсій за березень поточного року склала 2,0 млрд. гривень, житлових субсидій – 0,2 млрд. гривень.

Сторінки