Молодь запрошують до участі в конкурсі проектів міждержавного обміну

Міністерство молоді та спорту запрошує до участі у конкурсі проектів для молоді у межах українсько-польських обмінів. На цю мету у Державному бюджеті України передбачили 1 млн грн.

Як інформують у департаменті внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА, пріоритетами цьогорічного конкурсу є:

Вітання голови райдержадміністрації Володимира Ременяка з Днем працівників СБУ

Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем працівників СБУ!

Високим професіоналізмом, працездатністю, мужністю і відвагою Ви заслужили визнання і пошану.

Окремі слова подяки і пошани ветеранам СБУ, що віддали багато сил і здоров’я нелегкій праці по захисту України.

З нагоди професійного свята бажаю всім військовослужбовцям, працівникам і ветеранам Служби безпеки України міцного здоров’я, благополуччя, натхнення, пошани і нових професійних успіхів. Нехай щодня ваше життя буде щасливим і радісним, а в сім’ях панують тепло і затишок.

 

Основні цифри та факти за тиждень, - інформує Львівська ОДА

Львівська ОДА продовжує щотижнево інформувати про основні події та досягнення в області у форматі інфографіки.

Графічний звіт містить ключові факти та цифри із різних сфер суспільного життя.

Нагадаємо, таку ініціативу у лютому започаткували у департаменті внутрішньої та інформаційної політики ЛОДА.

До уваги ІГС - в ЛОДА відбудеться обговорення Типового положення про громадську раду

У понеділок, 27 березня, представників ГО правничого спрямування запрошують на обговорення Типового положення про громадську раду

Початок о 16:00 год. у Львівській обласній державній адміністрації (м. Львів, вул. Винниченка,18, каб. 412).

Зазначимо, що представників громадських організацій правничого спрямування запрошують до обговорення Типового положення про громадську раду Постанови КМУ від 3 листопада 2010 року №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики».

Городоцькі рятувальники отримали новий пожежний автомобіль

Цього тижня місцева пожежна частина отримала новий спеціалізований автомобіль. Придбаний він Державною службою України з надзвичайних ситуацій за кошти Державного бюджету. Спецавтомобіль може перевозити понад 4000 літрів води та майже 400 літрів піни. Також він характеризується високою прохідністю, що дозволять рятувальникам Городоччини більш якісно й ефективно виконувати поставлені завдання особливо при гасінні масштабних пожеж.

"Святий мученик та ісповідник віри..."

Саме під такою назвою у неділю, 26 березня, в Народному домі м.Городка пройде вечір-пам¦яті, приурочений 125-річчю від дня народження патріарха Йосипа Сліпого. Початок о 14.00 год.

Молодь скликають на XI театральні зустрічі до Червонограда

24-25 березня 2017 року Червоноградська міська громадська організація неповносправної молоді «Ніка» проводить театральні зустрічі в рамках фестивалю «Червоноград скликає друзів». Проект спрямований на привернення уваги суспільства до потреб молоді з інвалідністю та розширення їх творчих здібностей, для підсилення їх соціальної активності через участь у фестивалі.

Учасники – молодь з інвалідністю та аматорські колективи Львівської області, м. Києва, Луцька, Хмельницького, Херсона, Шостки, Харкова, Дніпра та Республіки Польщі.

Львівщина налагоджує транскордонну співпрацю із країнами ЄС

Транскордонна співпраця, боротьба із тероризмом, подолання загроз національної безпеки на державному кордоні – про це сьогодні, 24 березня, говорили на засіданні регіонального круглого столу «Транскордонна співпраця: проблеми та шляхи її вирішення».

Серед учасників дискусії – заступник Генерального прокурора України – Головний військовий прокурор Анатолій Матіос, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк, міжнародні експерти.

Сторінки