Новини

"День поліції" у Городоцькому РЦЗ

Сьогодні, 30 березня, у Городоцькому районному центрі зайнятості відбувся захід «День поліції» за участю  начальника Городоцького відділення поліції Яворівського відділу поліції Головного Управління Національної поліції у Львівській області полковника Олександра Прокопчука. До заходу залучені безробітні Городоцького районного центру зайнятості, більшість з яких – учасники АТО. Під час заходу полковник О.

Школярів району захопила "Книгоманія-2017"

У районній бібліотеці м.Городка відбувся конкурс  "Книгоманія -2017". У заході взяли участь 27 школярів з усіх куточків Городоччини.  Результати конкурсу: І місце – Олеся Мастикаш (с.Родатичі), Софія Гунькало (с.Мшана); ІІ місце - Оля Плисак (с.Мшана), Галина Гаплик (м.Городок), Вікторія Ременяк (смт Великий Любінь), Анна-Роксолана Мацелюх (смт Великий Любінь),Соломія Петрик (с.Вовчухи), Остап Присташ (с.Градівка); ІІІ місце - Роман Малтис (с.Градівка), Софія Чучмач (с.Березець), Василина Кугаєвич (с.Братковичі), Олена Савчин та Олеся Микитюк (с.Галичани), Діана Левко та Каріна Федик (с.Добряни), Вікторія Євчак (с.Березець), Анастасія Фостяк (с.Черляни). Переможці районного етапу «Книгоманії» виборюватимуть титул "Найкращого читача України" у місті Лева.

Відбудеться Міжнародний фестиваль-конкурс фото-, теле-, радіо- та друкованої журналістики «Матриця»

19-23 червня  2017 року в м. Вільнюсі (Литовська Республіка) відбудеться Міжнародний фестиваль-конкурс фото-, теле-, радіо- та друкованої журналістики «Матриця» (далі Фестиваль) (умови, орієнтовна програма додаються). Фестиваль проводитиметься з метою підтримки й розвитку журналістики в Україні; поширення  високих стандартів журналістської професії;  популяризації надбань української національної культури на міжнародному рівні.

На Львівщині вшанують пам’ять січовиків Карпатської України

У суботу, 1 квітня, на Львівщині вшанують пам’ять січовиків Карпатської України.

Як повідомили у департаменті внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА,  о  12 :00 год  на Верецькому перевалі, неподалік села Климець, Сколівського району Львівської області відбудеться панахида та  покладання квітів до могил борців за незалежність Карпатської України.

Також у межах заходів відбудеться скорботне віче.

Із початку квітня розпочинається Сезон тиші

Упродовж 1 квітня – 15 червня встановлюється період тиші для охорони середовища існування, умов розмноження та шляхів міграції диких тварин.

Як повідомляють у департаменті екології та природних ресурсів облдержадміністрації, у період масового розмноження диких тварин забороняється проведення робіт та заходів, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою (пальба, проведення вибухових робіт, феєрверків, рубок лісу, використання моторних маломірних суден, проведення раллі та інших змагань на транспортних засобах).

У ЛОДА стартував конкурсний відбір проектів із газифікації населених пунктів

У Львівській облдержадміністрації стартував конкурсний відбір проектів у рамках реалізації Програми газифікації населених пунктів Львівської області на 2016 – 2018 роки.

Як інформують у департаменті розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА, для участі у конкурсному відборі органи місцевого самоврядування можуть подавати проекти у напрямку завершення розпочатого будівництва підвідних газопроводів до населених пунктів області першочергово з будівельною готовністю понад 50%.

Цими вихідними у храмі Благовіщення Пресвятої Діви Марії перебуватимуть мощі Блаженної Йосафати

1-2 квітня у храмі Благовіщення Пресвятої Богородиці м.Городка, будуть виставленні для почитання мощі Блаженної Йосафати.
Блаженна Йосафата –  монахиня Української Греко-Католицької церкви, яка передбачила свою смерть і тіло якої після смерті було віднайдено нетлінним, як і мощі святого Йосафата, перенесено з Відня до Риму. Святість сестри підтвердили численні чуда і надприродні речі, які сталися за посередництвом сестри Йосафати.

ЩОДО ПИТАНЬ ФІНАНСОВОГО МОНІТОРИНГУ

14 жовтня 2014 року в рамках антикорупційного пакету законодавства було ухвалено нову редакцію Закону України «Про запобігання та протидію легалізації відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» (далі - Закон).

Голова Львівської ОДА дав доручення відновити роботу ДІАЗу

Голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка доручив департаменту архітектури та розвитку містобудування в місячний термін створити робочу групу та напрацювати положення щодо відновлення Державного історико-архітектурного заповідника (ДІАЗ) у м. Львів, а також встановити мораторій на будь-яке нове будівництво на території ЮНЕСКО та в межах її буферної зони до відновлення діяльності ДІАЗу.

СБУ та Нацполіція готові злагоджено протидіяти провокаціям країни-агресора

Правоохоронна система Львівщини проявила чітку злагодженість дій для випередження провокацій з боку країни-агресора. Відпрацьована система спільного реагування дозволяє працівникам Служби безпеки та Нацполіції діяти на крок попереду тих сил, які мають на меті дестабілізувати ситуацію на Заході України.

Про це 29 березня розповіли очільники обласного управління Нацполіції Валерій Середа та управління СБУ Віктор Андрейчук під час брифінгу щодо провокацій міжнаціонального характеру, які планувались на Львівщині.

Засідання Координаційної ради з питань запобігання поширення ВІЛ-інфекції /СНІДу та іншим соціально-небезпечним хворобам

28 березня 2017 року  у Городоцькій райдержадміністрації під головуванням заступника голови райдержадміністрації Стахіва П.С. відбулося засідання Координаційної ради з питань запобігання поширення ВІЛ-інфекції /СНІДу та іншим соціально-небезпечним хворобам. Районний лікар-інфекціоніст КЗ ГРР «Городоцька ЦРЛ» Річняк М.О.

Акції із перекриттям дороги на Львівщині – це сплановані провокації, - Олег Синютка

Сьогодні ми стали свідками провокативних дій з боку спецслужб країни-агресора, щоб розхитати та дестабілізувати економіко-політичну ситуацію на теренах Західної України. Але завдяки злагодженим діям українських спецслужб та правоохоронців, ми змогли не лише локалізувати цю подію, але й виявити замовників та організаторів. 

У квітні почнуть виплачувати дотації сільгоспвиробникам

Виплати дотацій за лютий 2017 року мають розпочатися з 15 квітня. Як повідомили у відділі економічного розвитку департаменту агропромислового розвитку ЛОДА, до 1 квітня аграрії повинні подати відповідні заяви у місцеві органи Державної фіскальної служби, яка вже розпочала внесення отримувачів дотацій до Реєстру.

Механізм здійснення виплат наступний:

Городоцька ОДПІ про новації податкового законодавства

З 20.03.2017 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.12.2016  № 1125 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників податків і зборів та Положення про реєстрацію платників податку на додану вартість» (далі – Наказ № 1125), зареєстрований в Міністерстві юстиції України 16.01.2017 за № 42/29910, який вніс зміни до Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 09.12.2011 № 1588 (у редакції наказу Міністерства фінансів України від 22.04.2014 № 462) (далі – Наказ № 1588), зареєстрованим у М

Сторінки