Новини

Президент: Угода про асоціацію Україна - ЄС - є дорожньою картою наших реформ

«Угода про асоціацію, яка вступила в дію 1 вересня, є дорожньою картою наших реформ. І після того, як ми її ратифікували, сьогодні це - є завдання», - наголосив Президент Петро Порошенко на зустрічі з активістами Революції Гідності та учасниками АТО, під час робочої поїздки до Дніпропетровської області.

Єдиний податок – стабільне джерело наповнення місцевих бюджетів Городоцької ОДПІ

Впродовж 9 місяців 2017 року платниками податків Городоцької ОДПІ, які обрали спрощену систему оподаткування, сплачено до місцевої скарбниці 57329,5 тис. грн.. єдиного податку. У порівнянні з відповідним періодом минулого року, надходження єдиного податку зросли на 21155,4 тис. грн., або на 58 відсотків.

Нарада із секретарями місцевих рад

У Городоцькій районній державній адміністрації відбулася нарада - семінар з секретарями сільських та селищної рад. Провів нараду керівник апарату РДА Богдан Степаняк, який наголосив на організацію контролю документів та стан виконавської дисципліни у виконавчих комітетах сільських та селищної рад за підсумками 10 місяців 2017 року. Методичну допомогу в організації діловодства в органах місцевого самоврядування надала начальник відділу організаційної роботи та інформаційної діяльності РДА Христина Марусяк.

Учнівську молодь запрошують до участі у Всеукраїнському конкурсі з інформаційних технологій «ITalent»

Розпочалася реєстрація учасників другого сезону Всеукраїнського конкурсу ІТ проектів та кіберспорту «ITalent» серед молоді віком до 18 років.

Організатором конкурсу виступає Український державний центр позашкільної освіти спільно з Молодіжною громадською організацією «Київський Інтелект Клуб», Громадською організацією «Всесвіт у гармонії», інтернет-клубом ASUS CyberZone.

До участі у конкурсі запрошуються вихованці (учні) закладів позашкільної, загальної середньої, професійно-технічної освіти.

Снігоприбиральна техніка області готова до роботи в зимовий період

Про це сьогодні, 20 листопада, під час скайп-наради повідомив директор департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської ОДА Роман Кокотайло.

Відтак, загалом в області налічують 244 одиниці техніки, які задіють до експлуатаційного утримання у зимовий період 2017-2018 років.

«Для кращої логістики та координації роботи у зимовий період, 217 одиниць техніки оснастили GPS-навігацією» - зазначив Роман Кокотайло.

Уряд упорядкував перелік документів для підтвердження статусу батьків багатодітних сімей

Уряд прийняв постанову Кабінету Міністрів України від 27.09.2017 №721 «Про внесення змін до пункту 3 Порядку виготовлення і видачі посвідчень батьків багатодітної сім'ї та дитини з багатодітної сім'ї».

Рішенням, яке прийняте на виконання Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо посилення гарантій дотримання прав і свобод внутрішньо переміщених осіб», встановлено, що довідка про взяття на облік внутрішньо переміщених осіб діє безстроково.

Відповідно, проставляти відмітки ДМС про реєстрацію місця проживання не потрібно.

«Партнерство та розвиток»: стартував другий щорічний Форум громадських організацій Львівщини

Сьогодні, 20 листопада, у Львівському Будинку вчених розпочався другий щорічний Форум громадських організацій Львівщини «Партнерство та розвиток»​.

У Чорткові перепоховали членів ОУН, розстріляних німецькими окупантами у 1942 році

19 листопада, на кладовищі міста Чортків, Тернопільської області перепоховали останки 60 членів ОУН, розстріляних німецькими окупантами у 1942 році. Серед ідентифікованих загиблих - 27 мешканців Львівщини.

Операції "Вісла" присвячено...

З нагоди 70-річчя проведення операції "Вісла",19 листопада  у районному Народному домі м.Городка відбувся вечір-реквієм "Хто і завіщо вигнав з дому вас у дальню далину"
На захід завітали священослужителі району, депутат обласної ради В.Саган, голова Городоцької райдержадміністрації В.Ременяк, голова Городоцької районної ради В.Більовський та громадськість.

Освятили пам’ятник Герою Небесної Сотні Володимиру Топію

Цієї суботи, 18 листопада, урочисто відкрили та освятили надмогильний пам’ятник Герою Небесної Сотні Володимиру Топію, який загинув на Майдані 19 лютого 2014 року. Похований В.олодимир Топій на цвинтарі м.Судова Вишня.

Пам'ять Героя Небесної Сотні вшанували: голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка, голова Городоцьокої РДА Володимир Ременяк, голова Мостиської РДА Степан Буняк, представники Судовишнянської ОТГ, рідні та побратими Героя, громадськість.

У понеділок стартує Другий щорічний Форум громадських організацій Львівщини «Партнерство та розвиток»

У понеділок, 20 листопада, відбудеться Другий щорічний Форум громадських організацій Львівщини «Партнерство та розвиток».

У Форумі візьмуть участь голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, державний секретар Міністерства молоді та спорту України Олег Немчінов, член наглядової ради «Тепле місто», підприємець, співзасновник ресторанної групи Fast Food Systems та Kumpel Group та представники громадськості Марк Зархін.

Початок реєстрації о 10:30 год у Львівському будинку вчених (м. Львів, вул. Листопадового Чину, 6).

Головна сторінка Новини Новини Житлову субсидію в області одержують 436 тисяч сімей

Станом на 17 листопада 2017 року в області одержують житлову субсидію 436 256 сімей (домогосподарств), що становить 54,5 % населення області. В цілому підтримкою житлової субсидії охоплено більше мільйона громадян області (середня кількість  членів домогосподарства, яким призначено субсидію складається з 3 осіб).

Обласна служба зайнятості запрошує на безкоштовні курси для водіїв

Обласна служба зайнятості на безкоштовній основі організовує підвищення кваліфікації для водіїв з числа безробітних з метою отримання категорії «С» та «D». Тривалість навчання 1,3 місяця.

Після успішного завершення навчання – гарантоване працевлаштування!

Додаткову інформацію можна отримати за тел.: 233-52-24 , 233-63-89 або у будь-якому центрі зайнятості області. 

До уваги мисливців: на Львівщині стартує сезон полювання на зайців

У Львівській області 26 листопада розпочинається полювання на зайця-русака, яке буде тривати до 31 грудня включно.

З цією метою користувачами мисливських угідь розрахована пропускна спроможність мисливських угідь при полюванні на зайця-русака, яку погодили у Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства та Львівськвй обласній державній адміністрації.

Мисливцям, які бажають полювати, потрібно звертатися безпосередньо до користувачів мисливських угідь, які будуть реалізовувати відстрілочні картки.

Сторінки