Новини

Рівень злочинності на Львівщині знизився майже на 17%

Спільними зусиллями правоохоронних органів, органів місцевого самоврядуванням та виконавчої влади закріплено позитивну тенденцію до зменшення рівня злочинності, загалом покращено криміногенну ситуацію в області. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області за результатами координаційної наради керівників правоохоронних органів Львівщини.

Учасників АТО запрошують на фестиваль “Захід”

Захисникам, які брали участь у військових діях на Сході України, пропонують відвідати фестиваль  наметового містечка та відпочити під 60 годин українських альтернативних виконавців.

Оргкомітет музичного фестивалю “Захід”, що відбудеться з 18 до 20 серпня включно цього року неподалік села Родатичі Городоцького району Львівської області, запрошує учасників-воїнів АТО відвідати фестиваль безкоштовно. 

Для голів ОСББ Городка проведено тренінг

В рамках проекту  «Підвищення спроможності громадськості в Львівській області  впливати на реформи», модератором якого виступає голова правління ГС «ЛАВУ» Любомир Лиско, сьогодні для голів  ОСББ проведено черговий тренінг за участю експертів Центру досліджень місцевого самоврядування  та центру інформаційного консалтингу  Ігоря Бригілевича та Андрія Дзюби. Відкрив тренінг перший заступним міського голови Іван Проць, коротко ознайомивши учасників  із засадами тренінгу.

«Гаряча лінія області» запрошує на роботу фахівців

Львівський обласний контактний центр шукає операторів "Гарячої лінії області".

Вимоги до кандидатів:

-вища освіта,

-вільне володіння державною мовою,

-стресостійкість.

Досвід роботи не обов’язковий.

Графік роботи: змінний.

Контактний тел.: (098) 444 80 65.

Городок щоденно очищають від сміття

Сьогодні, 27 липня, голова райдержадміністрації В.Ременяк провів  чергову нараду щодо ситуації у районі, зокрема у Городку, зі збору та вивезення ТПВ. Участь у нараді взяли: міський голова м.Городка Р.Кущак та менеджер Городоцького відділення ТОВ «АВЕ Львів» В.Павлюк. За інформацією пана Василя, за останні два тижні збільшено кількість машин, які вивозять сміття з міста, що в свою чергу дало можливість очистити найпроблемніші місця збору ТПВ.  Також триває робота відділення щодо забезпечення приватного сектора міста індивідуальними контейнерами.

Харчові отруєння влітку - мешканців Львівщини застерігають від небезпеки ботулізму

З настанням літньої пори збільшується загроза виникнення харчових отруєнь. Одним із таких захворювань є ботулізм. Висока температура повітря активізує розмноження мікроорганізмів та накопичення в продуктах токсинів. Відтак департамент охорони здоров’я Львівської ОДА закликає мешканців Львівщини бути особливо обережними при виборі їжі, а також утримуватися від вживання в’ялених та копчених рибопродуктів.

Соціальні візити у сім’ї району

В рамках заходів соціального супроводу сімей, що перебувають в складних життєвих обставинах та соціального патронату осіб, які звільняються з місць позбавлення волі, протягом 25-27 липня фахівці із соціальної роботи районного Центру СССДМ здійснили візити в сім’ї сіл Добряни, Долиняни, Мавковичі,  Черлянське Передмістя, Повітно та  м.Городок  (вул І.Франка та  вул Авіаційна).

Соціальними послугами охоплено сім’ї, які отримали одноразову виплату державної допомоги при народженні дитини, сім’ї, із категорії одинока матір (батько), сім’ї учасників АТО.

Компанія «АВЕ-Львів» просить більше часу аби вивезти ТПВ з перевантажувальної станції на вул. Північній у Львові

Про це сьогодні, 27 липня, повідомив під час чат-конференції голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

«Ми вивезли сміття з території міста Львова. Та проблема, яка сьогодні є на перевантажувальній станції на вул. Північній у Львові, не повинна турбувати мешканців, тому що ми обов’язково її вирішимо», - зазначив Олег Синютка.

Енергоефективна Львівщина – в області провели семінар з енергетичної самодостатності територіальних громад

26 липня, представники паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА взяли участь в круглому столі «Енергетична самодостатність територіальних громад у Львівській області».

На засіданні учасники обговорили стан забезпечення енергетичної самодостатності територіальних громад області, створення робочої групи для визначення можливостей використання наявного потенціалу та залучення бізнесових структур.

Стартував конкурс на здобуття премії за збереження та охорону нематеріальної культурної спадщини

Премія за збереження та охорону нематеріальної культурної спадщини (далі – Премія) присуджується фольклористам, етнографам, дослідникам, науковцям, збирачам-ентузіастам, фольклорним колективам, солістам (вокалістам, інструменталістам та танцюристам), майстрам-викладачам та керівникам дитячих творчих шкіл народних художніх промислів (далі - претенденти), які своєю діяльністю сприяють виявленню, фіксації, збереженню та популяризації етнокультурної спадщини та регіональних особливостей українського народу.

Про зміни до деяких форм податкових декларацій

Городоцька ОДПІ нагадує, що 30.06.2017 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 13.05.2017 №495 «Про затвердження змін до деяких наказів Міністерства фінансів України», що зареєстрований у Міністерстві юстиції України 30.05.2017 за №675/30543, (далі – Наказ №495).

Зазначеним Наказом внесено зміни до:

День в історії – 15 років Скнилівській трагедії

27 липня 2002 року під час авіашоу на Скнилівському аеродромі під Львовом унаслідок падіння винищувача «Су-27УБ» у натовп глядачів загинуло 78 осіб і постраждало близько 543 людей. За кількістю загиблих Скнилівська трагедія вважається найбільшою катастрофою в історії авіаційних свят.

Консультативна місія ЄС на Львівщині втілює проекти для покращення взаємодії поліції та громади

У середу, 26 липня, відбулась зустріч голови Львівської облдержадмінстрації Олега Синютки, заступника голови Львівської обласної ради Володимира Гірняка із координатором регіонального представництва Консультативної місії ЄС у м. Львові Матцом Люнгвальдом.

Під час зустрічі учасники  підбили підсумки першого року існування регіонального представництва Консультативної місії ЄС у Львові.

«Для нас дуже важливим є те, що реформуємо систему нашої цивільної безпеки відповідно до стандартів Європейського союзу», - зазначив Олег Синютка.

"День підприємця – 2017": на Львівщині стартує конкурс

Ураховуючи роль підприємництва у здійсненні економічних реформ в Україні, вирішенні соціально-економічних проблем та визнаючи його вплив на формування, становлення та розвиток національної економіки, Львівською обласною державною адміністрацією заплановано проведення урочистого заходу "День підприємця – 2017".

Активні мандрівки Львівщиною тривають

Запроваджений управлінням туризму та курортів Львівської облдержадміністрації календар мандрівок приваблює все більше охочих. Днями, в межах календаря, понад 60 мандрівників здійснили подорож до заповідника «Тустань» та Карпатського моря.

У селі Урич, Сколівського району Львівської області туристи відчули дух лицарства, послухали легенду про печеру із небаченими скарбами. Також відкриттям для кожного учасника стало Вільшанське водосховище, зване у народі Карпатським морем.

Сторінки