Новини

На Городоччині уже створені виборчі дільниці

Відділ ведення ДРВ апарату Городоцької РДА інформує, що, відповідно до постанови ЦВК від 12 квітня 2012 року, у Городоцькому районі для забезпечення голосування на виборах усіх рівнів, станом на 21 січня 2019 року утворені  постійно діючі виборчі дільниці, наведені у додатку. (вихідний документ - http://www.cvk.gov.ua/pls/acts/ShowCard?id=31452&what=0)

460149

с.Андріянів

Неформальна освіта: у 2018 році для молоді районів Львівщини провели майже 800 заходів

Торік в області провели 766 заходів неформальної освіти, до яких залучили 21 509 осіб.

Про це повідомив сьогодні, 21 січня, директор департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА Андрій Ковальський.

“Такі заходи – це хороша можливість для молодих людей з користю проводити час. Молодь навчають основам психології успіху, ораторського мистецтва, здорового способу життя, лідерства, вміння вести переговори та основ підприємництва, проектного менеджменту тощо”, - зазначив Андрій Ковальський.

До уваги представників кандидатів у Президенти України

Відділ ведення ДРВ апарату Городоцької РДА інформує, що органами місцевого самоврядування визначено місця для розміщення матеріалів передвиборчої агітації відповідно до додатку.

 

 

Назва району, міста

Адреса (місце розташування) визначених місць для розміщення матеріалів передвиборної агітації

Петро та Марина Порошенки вшанували пам’ять захисників Донецького аеропорту

Президент Петро Порошенко разом з дружиною Мариною вшанував пам’ять героїв-«кіборгів», загиблих у Донецькому аеропорту.

У Меморіальному комплексі в Міністерстві оборони України зібралися рідні та близькі загиблих воїнів.

Представників громадянського суспільства запрошують до участі у формуванні плану консультацій з громадськістю

У Львівській обласній державній адміністрації напрацьовують Орієнтовний план проведення консультацій з громадськістю на 2019 рік.

Проведення консультацій з громадськістю є важливим етапом у процесі формування та підвищенні ролі громадянського суспільства в різних сферах діяльності органів державної влади. Це сприяє створенню сприятливих умов для ефективної взаємодії громадянського суспільства з органами виконавчої влади на засадах публічності, прозорості та партнерства.

Аграрії Львівської області розвивають виробництво та впроваджують сучасні технології

Обсяг сільськогосподарської продукції у Львівській області у 2018 році відносно 2017 року зріс на 4,7%. 

Сільськогосподарські підприємства області наростили обсяги виробленої продукції на 8,7%, господарства населення – на 2,2%.

Обсяг вирощування сільськогосподарських тварин в аграрних підприємствах (крім малих) порівняно з 2017 роком збільшився на 9,4%, у тому числі свиней – на 3,7%, птиці свійської – на 15,5%. Порівняно з 2017 роком зросло виробництво яєць на 1,0%.

Мешканцям області нагадують про небезпеку отруєння чадним газом

Департамент з питань цивільного захисту Львівської ОДА вкотре нагадує щодо необхідності суворо дотримуватись правил безпечного користування газовими приладами.

 Фахівці газового господарства надали поради, що робити, аби не допустити трагічних наслідків від отруєння чадним газом:

Анонс

21 січня о 16:00 год у Вишнянській ЗОШ І-ІІ ст відбудеться обговорення перспективного плану розвитку території на 2019-2021 роки за участю голови Городоцької райдержадміністрації Володимира Ременяка. Запрошуємо мешканців сіл Вишня та Яремків взяти активну участь у обговоренні.

100-річчя Соборності України!!!

Звертаємося до мешканців Городоцького району, 22 січня з нагоди відзначення 100-річчя Соборності України, вивісити Державний Прапор на будинках та спорудах органів державної влади, державних та приватних підприємствах, установах і організаціях, житлових будинках, вулицях населених пунктів.

Управління соціального захисту населення інформує

У жовтні 2018 року Всеукраїнською благодійною організацією “Асоціація благодійників України” оголошено старт нового етапу  Національного конкурсу “Благодійна Україна-2018”.

Мета Конкурсу:

Розвиток ефективного соціально-орієнтовного благодійництва, меценатства та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їхніх організацій та практик;

Завдання Конкурсу:

Жителів області закликають розгорнути синьо-жовті прапори на День Соборності

У вівторок, 22 січня, у День Соборності, на Львівщині відзначатимуть сторіччя Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки.

У цей день жителів Львівщини закликають прикрасити свої будинки, подвір’я, балкони чи вікна державним стягом, аби урочисто відзначити важливе для України свято.

Ми повертаємось до своїх коренів, - Олег Синютка

Про це сьогодні, 17 січня, розповів голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка у ефірі телеканалу «Прямий».

«Сьогодні уже дуже багато сказано про церкву. Але давайте повернемося до подій трьохсотлітньої давності. Це період, який історики назвали руїною. У нас забрали церкву тоді, коли держава була в руїні. І ми повернули собі Українську церкву тоді, коли держава є на підйомі», - зазначив очільник Львівщини.

Вшанування українців за кордоном - позиція сильної держави, - Олег Синютка

Про це сьогодні, 17 січня, заявив голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка у ефірі телеканалу «Прямий».

«У Львові немає жодних проблем,які б носили міжнаціональний, міжетнічний чи міжрелігійний характер. Сьогодні Львівщина настільки консолідована область, що там просто нереальні будь-які заворушення чи конфлікти. Усі ті речі, які відбуваються, я переконаний, сплановані диверсантами країни-агресора з метою посварити українців та поляків. Цього не станеться ніколи», - наголосив очільник Львівщини.

Увага: тимчасові зміни у залізничному сполученні Чернівці – Сокиряни

Львівська магістраль інформує про тимчасові зміни у залізничному сполученні Чернівці – Сокиряни.

У зв`язку із виконанням колійних ремонтних робіт на перегоні Ларга–Васкауци зазнає тимчасових змін розклад руху поїзда №968/967, що курсує у сполученні Чернівці–Сокиряни–Чернівці.

У періоди 21-26 та 28-31 січня 2019 року цей поїзд курсуватиме лише до станції Ларга та зворотно.

Львівська залізниця звертається до пасажирів із проханням урахувати зміни у графіку руху поїзда під час планування поїздок на вказані періоди.

Сторінки