Новини

Головне управління юстиції у Львівській області нагадує населенню порядок надання субсидій

Житлова субсидія надається: на оплату внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку, за абонентське обслуговування для споживачів комунальних послуг, що надаються у багатоквартирних будинках за індивідуальними договорами, житлово-комунальних послуг, а також витрат на управління багатоквартирним будинком, в якому створено об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, житлово-будівельний (житловий) кооператив; на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива один раз на рік.

Президент разом з дружиною вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

Президент Петро Порошенко разом з дружиною Мариною Порошенко взяли участь у церемонії вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні.

Президентське подружжя встановило лампадки до Хреста на місці загибелі Героїв Небесної Сотні та вшанувало їх пам’ять.

У церемонії також взяли участь Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман та Голова Верховної Ради України Андрій Парубій.

Охочих запрошують долучитись до акції «Сопричастя» до 85-х роковин Голодомору

Членство Спілки Української Молоді в Україні ініціює проведення акції «Сопричастя» на знак духовної єдності з тими поколіннями українців, які постраждали в часи Голодомору.

Кожен, хто погодився взяти участь в цій акції, бере на себе добровільне зобов’язання посту, без вживання страви, впродовж 33 годин (з 7.00 год. 23 листопада до 16.00 год 24 листопада).  До участі в цьому заході запрошуються виключно особи, які досягли 18-тирічного віку й не мають медичних протипоказань щодо такого добровільного посту.

У День Гідності та Свободи у Городку відбулася зустріч керівництва району з родичами Героїв Небесної Сотні

Сьогодні, у День Гідності та Свободи, у музеї Героя України Івана Бльока відбулася зустріч керівництва району з родичами загиблих Героїв Небесної Сотні та учасниками Майдану. Розпочав захід голова Городоцької райдержадміністрації Володимир Ременяк, який анонсував про презентацію 25 листопада у Народному домі Городка мистецького проекту "РемінісценціїUA". Як зазначив очільник району, захід буде присвячений 5-м роковинам Революції Гідності.

На засіданні громадської ради при РДА заслухано проект бюджету району на наступний рік

Вчора, 20 листопада, відбулося сьоме засідання громадської ради при Городоцькій РДА. Члени ради розглянули чимало питань, зокрема: про хід проведення медичної реформи на території Городоччини; про нарахування субсидій на житлово-комунальні послуги; про відшкодування коштів за пільгове перевезення мешканців Городоччини у громадському транспорті; про  безкоштовне харчування школярів; про стан проведення ремонту доріг. На запитання щодо підняття тарифів на водопостачання, квартплату та вивезення ТПВ, учасникам засідання відповів заступник міського голови Городка С.Попко.

Звернення голови Городоцької РДА Володимира Ременяка з нагоди Дня Гідності і Свободи

Шановні городківчани!

                Невід’ємною традицією сучасних свідомих українців є належне вшанування громадянського подвигу, патріотизму й мужності героїв, які виступили на захист демократичних цінностей та не пошкодували навіть власного життя задля оновлення Української держави.

Підприємців району закликати збільшити розмір зарплати працівникам

Відповідно до графіку зустрічей з суб'єктами підприємницької діяльності, 20 листопада проведено засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення в Городоцькому районі.

Для військових обліковців проведено семінар

    З метою покращення функціонування, організації, ведення військового обліку та бронювання громадян України на території Городоцького району, 20 листопада районною державною адміністрацією спільно із Городоцьким районним військовим комісаріатом проведено методичне заняття з питань ведення військового обліку. Участь у нараді взяли працівники органів місцевого самоврядування району, відповідальні  за ведення військового обліку.

Конкурс інвестиційних проектів для учасників АТО розпочинається сьогодні

Департамент економічної політики Львівської облдержадміністрації у межах реалізації Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області задля підтримки підприємницької ініціативи учасників АТО інформує про оголошення конкурсу інвестиційних проектів з 20 листопада 2018 року.

Підприємці-учасники АТО зможуть отримати з обласного бюджету відшкодовування частини відсоткової ставки за кредитами, отриманими у банках та кредитних спілках, які уклали генеральні угоди про співробітництво з департаментом економічної політики ЛОДА.

Громадськість Львівщини запрошують долучитись до віче з нагоди 5-ої річниці Революції Гідності

Завтра, 21 листопада, Львівщина відзначатиме 5-ту річницю Революції Гідності та Свободи.  З цієї нагоди на площі перед пам’ятником Тарасові Шевченку відбудеться громадське віче.

Відтак мешканців Львівщини, запрошують долучитись до заходу, пригадати події Майдану та гідно вшанувати полеглих борців за свободу. Віче розпочнеться о 17:00 годині.

Городоцьке управління ГУ ДФС у Львівській області про права платників податків в рамках просвітницького проекту «Я маю право!»

У Городоцькому управлінні проведено «круглий стіл» з платниками податків, де наголошено, що з метою формування у суспільстві правової культури, сприяння підвищенню рівня знань та поінформованості громадян щодо реалізації та захисту своїх прав відповідно до Податкового Кодексу України від 02.12.2010 № 2755-VI  громадяни -  платники податків мають право:

У Городку святкуватимуть 150-річчя від часу заснування товариства "Просвіта"

З метою гідного відзначення у Городоцькому районі 150-річчя від часу заснування товариства "Просвіта", сьогодні, 20 листопада, голова Городоцької РДА Володимир Ременяк провів засідання робочої групи. Учасники наради обговорили час, дату та формат заходів. Про підготовку районного товариства до відзначення ювілейної дати, доповів голова громадської організації Петро Продивус. Попередньо, урочисту академію заплановано провести 14 грудня о 15.00 год. в Народному домі Городка. Крім того, найближчим часом у районному часописі "Народна думка" буде опублікована низка тематичних матеріалів.

У районі шукають патронатних вихователів

19 листопада фахівці Городоцького РЦСССДМ та спеціалісти СуСД Городоцької РДА провели черговий семінар-навчання щодо відбору сімей кандидатів у патронатні вихователі.
У семінарі взяли участь особи, які перебувають на обліку у центрі зайнятості у пошуку роботи. Учасникам представлено та роздано інформаційно-презентаційні матеріали щодо нормативно-правових засад функціонування патронатного вихователя в Україні.

Підсумували результати роботи за тиждень

Сьогодні, 20 листопада, в райдержадміністрації відбулася чергова робоча нарада з керівниками відділів, управлінь, служб та інших структурних підрозділів райдержадміністрації з питань надходжень платежів до місцевого і державного бюджетів та їх аналізу.  Провів зібрання голова Городоцької райдержадміністрації Володимир Ременяк. Про фінансові показники району, сплати податку за землю та акцизу доповів у своєму виступі начальник фінансового управління райдержадміністрації Т.Харович.

До річниці Революції Гідності на Львівщині відтворять події Майдану

Завтра, 21 листопада,  Львівщина вшановуватиме 5-ту річницю Революції Гідності та Свободи. З цієї нагоди на площі перед пам’ятником Тарасові Шевченку відтворять події Майдану.

Про це сьогодні, 20 листопада, під час брифінгу розповів директор департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА Андрій Ковальський.

Сторінки