Новини

Продовження будівництва шкіл

З настанням весни інтенсивно розпочалися будівельні роботи на об'єктах, а саме: будівництво Суховільської ЗОШ І-ІІІ ступенів в с. Суховоля Городоцького району Львівської області та будівництво ЗОШ І-ІІ ступенів в с. Братковичі Городоцького району Львівської області. Ці два об'єкти пройшли конкурсний відбір і є в переліку для фінансування з ДФРР на 2018 рік.  

Відбулось чергове засідання Координаційної ради з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу

Вчора 15 березня у Городоцькій райдержадміністрації відбулося засідання Координаційної ради з питань запобігання поширення ВІЛ-інфекції /СНІДу та іншим соціально-небезпечним хворобам. Під головуванням заступника голови РДА Павла Стахіва було розглянуто питання забезпечення проходження добровільного тестування на ВІЛ-інфекцію всіх уразливих груп району у 2017 році та заходи, які будуть здійснюватися по даному напряму у 2018 році.   

За підсумками рішення Координаційної ради дані доручення щодо:

Привітання керівництва району з Днем працівників ЖКГ і побутового обслуговування населення

Шановні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення!

Районна державна адміністрація щиро і сердечно вітає вас із професійним святом.

Сфера послуг – одна з найважливіших соціально значущих складових господарського комплексу району. Адже це – тепло й затишок в оселях, охайність і чистота вулиць, функціонування громадського транспорту, доступні  побутові послуги. Існування цих та інших простих благ – невід’ємна частина добробуту людей, а відтак і запорука їх хорошого настрою та гарного самопочуття.

Розвиток економіки, оборонна індустрія, відновлювальна енергетика: Львівщина співпрацюватиме з Канадою

Сьогодні, 16 березня, голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся з  Надзвичайним і Повноважним Послом Канади в Україні Романом Ващуком.

Очільник області привітав делегацію і подякував за постійну підтримку територіальної цілісності та суверенітету України.

Об`єднані громади співпрацюватимуть із вишами у вирішенні організаційних завдань

Сьогодні, 16 березня, відбувся семінар щодо співпраці об’єднаних територіальних громад із Національним університетом «Львівська політехніка». В межах семінару порушили питання вирішення завдань просторової організації територій та соціально-економічного розвитку громад.

У тренінгу взяли участь представники влади, голови ОТГ, професорсько-викладацький склад Політехніки та представники програми «U-LEAD з Європою».

Під час семінару зупинились на розвитку інфраструктури створених громад, веденні містобудівної документації та інвестиційних можливостях ОТГ.

Аграріїв Львівщини ознайомили з вимогами ЄС щодо технічного регулювання в Україні

В області стартували семінар-тренінги з практичних аспектів впровадження європейського технічного регулювання в аграрному секторі, харчовій промисловості та туризмі  на тему: «Реалізація вимог ЄС щодо технічного регулювання в Україні».

В межах першого тренінгу учасників ознайомили із змінами у торговельному режимі після підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, системою  технічного регулювання, стандартизації та метрології  в Україні, структурою міжнародних комітетів зі стандартизації аграрного  профілю.

Інформує РЦСССДМ

14-15 березня заступник директора-начальник відділу Городоцького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Оксана Шандра взяла участь в семінарі-тренінгу “Робота з залежними та співзалежними особами“, який провів Загальноцерковний реабілітаційний центр “Назарет”  в м.Дрогобич.  Під час проведення заходу висвітлено актуальні питання роботи з узалежненими особами, ознайомлено із роботою ЗРЦ “Назарет”, налагоджено співпрацю між учасниками семінару щодо протидії алкоголізму та наркоманії серед дітей та молоді.

 

Городоцька РДА інформує про дію Програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на 2016-2018 роки

Оголошення на закупівлю однокімнатної квартири для дитини – сироти Денеки Андріяни Володимирівни, 11.12.1999 р.н., яка перебуває на обліку потребуючих покращення житлових умов у виконавчому комітеті Городоцької міської ради.

1.           Замовник:

1.1.    Найменування: Городоцька міська рада Львівської області

1.2.    Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ: 26269892

1.3.    Місцезнаходження: Львівська область, м. Городок, майдан Гайдамаків, 6, індекс 81500.

1.4.    Реєстраційний рахунок замовника  35425193023449

Діти з інвалідністю відділення соціальної реабілітації ознайомилися з роботою районної бібліотеки

13 березня у відділенні соціальної реабілітації "Крила надії", яке діє у Городоцькому терцентрі,  відбулася зустріч директора дитячої бібліотеки м. Городка Марії Раби з дітьми з інвалідністю. В ході зустрічі М.Раба презентувала дитячі книжки, показала лялькову виставу "Добро перемагає зло". По закінченню дійства провела бесіду з глядачами. Всім дітками які приймали активну участь, були вручені подарунки, виготовлені читачами дитячої бібліотеки. Ця зустріч - частина співпраці відділення соціальної реабілітації "Крила надії" з дитячою бібліотекою м. Городка.

Податкова знижка на навчання у 2018-му: застосовуються норми чинні з 1 січня 2017 року

Фахівці Городоцької ОДПІ повідомляють, що з метою реалізації права на податкову знижку для зменшення оподатковуваного доходу платника податку на суму витрат, понесених на навчання за підсумками 2017 року, у 2018 році застосовуються норми Податкового кодексу України, чинні з 1 січня 2017 року.

Зокрема, із 1 січня 2017 року дозволяються включати до податкової знижки витрати у вигляді суми коштів, сплачених платником податку на користь вітчизняних вищих і професійно-технічних навчальних закладів (раніше у нормі було зазначено «на користь закладів освіти»).

"Важливим є конструктивний діалог Львівської ОДА з обласними профспілками", - Оксана Стоколос-Ворончук

15 березня відбулась ІІІ звітно-виборна конференція профспілок.  Участь у заході взяв голова Федерації профспілок України Григорій Осовий.

Із вітальним словом до учасників звернулась заступник голови Львівської ОДА Оксана Стоколос-Ворончук, зокрема вона акцентувала увагу на співпраці та конструктивному діалозі Львівської ОДА з обласними профспілками в умовах медичної та освітньої реформи.

Інвестиційний досвід Львівщини презентували на Всеукраїнському форумі інституцій місцевого розвитку

14 березня у Києві відбувся V Всеукраїнський форум інституцій місцевого розвитку. Практичним досвідом залучення інвестицій ділилися представники центральних і регіональних органів влади, українських організацій місцевого та регіонального розвитку, проектів міжнародної технічної допомоги, провідні українські та іноземні експерти.

На Львівщині працюють 4 мобільних бригади для допомоги жертвам домашнього насильства

Мобільні робочі бригади для допомоги жертвам домашнього насильства працюють у Жидачівському, Золочівському, Сокальському районах та у Червонограді.

Окрім того, у Львові працює обласна мобільна бригада.

Кожна мобільна бригада складається із психологів і соціальних працівників. Команда мобільної бригади надає психологічні консультації, створює «плани безпеки» з контактами відповідних центрів послуг та індивідуально забезпечує необхідну допомогу постраждалим від домашнього насильства.

№ з/п

До 19 березня можна зареєструватись для участі у ЗНО

До 19 березня можна зареєструватись для участі у ЗНО. Про це розповіли сьогодні, 15 березня, під час прес-конференції.

«19 березня за поштовим штемпелем мають бути надіслані до Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти пакети реєстраційних документів тих людей, які хочуть стати студентами вищих навчальних закладів», - розповіла директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк.

За її словами, у Львівській області на сьогодні вже майже 18 тис осіб зареєструвались.

У Львові триває Економічний Форум «Австрія-Україна»

15 березня, з нагоди візиту Федерального Президента Австрії Александра Ван дер Беллена, у м. Львові відбувається Економічний Форум «Австрія-Україна».

Організаторами заходу є Львівська обласна державна адміністрація, Торговий Відділ Посольства Австрії та Торговий офіс у Львові.

Серед почесних гостей заходу - Федеральний міністр з питань Європи, інтеграції та зовнішньої політики - Карін Кнайссл та Віце-Президент Федеральної Палати економіки Австрії - Ріхард Шенц. З вітальним словом виступила керівник апарату Львівської ОДА Маріанна Вільшинська.

Сторінки