Новини

У Львівському кардіоцентрі провели Всесвітній день серця

Щорічно за ініціативи Всесвітньої федерації серця та за підтримки Всесвітньої організації охорони здоров’я у світі відзначають Всесвітній день серця. Метою є привернення уваги людей до свого здоров’я, підвищити обізнаність населення про хвороби серця та їх профілактику, сформувати розуміння того, що на виникнення та перебіг хвороби можна активно впливати. 

«Період ізоляції - важкий виклик для психологічного стану людини», - психіатр Юрій Закаль

Фахівці психіатрії готуються не лише до другої хвилі коронавірусу, а й до усіх наступних хвиль, які вплинуть на психо-емоційний стан мешканців Львівщини.

Згідно із прогнозами Всесвітньої організації охорони здоров’я зараз відбувається період наростання тих проблем, які призведуть до розладів поведінки чи навіть розладів психіки. Про це йшлося сьогодні під час брифінгу у Львівській ОДА.

Львівській національній філармонії присвоєно ім’я Мирослава Скорика

Сьогодні, 29 вересня, на сесії Львівської обласної ради було прийнято рішення про присвоєння комунальному закладу Львівської обласної ради «Львівська національна філармонія» імені Мирослава Скорика.

Ініціативу присвоєння філармонії імені Мирослава Скорика проявили Львівська обласна державна адміністрація спільно з Львівською національною філармонією, заручившись підтримкою дружини та доньки Маестро.

Довідково:

На Львівщині вшанували пам’ять Михайла Грушевського

Сьогодні, 29 вересня, виповнюється 154-а річниця від дня народження голови Центральної Ради Української Народної Республіки Михайла Грушевського. Вшанували пам'ять великого українця на Львівщині.

«Не чіпатися того, що ділить і роз’єднує поодинокі частини української землі, а пильнувати того, що лучить і єднає їх до купи, і се зміцнювати і розвивати мусимо… Єднатися, концентруватися, а не ділитися, не розбігатися — се повинно бути у всім нашим гаслом»,  не втрачають актуальності слова видатного сина українського народу і сьогодні.

На Львівщині провели за добу понад три тисячі тестувань

За останню добу на Львівщині провели більше тисячі досліджень методом ПЛР та понад дві тисячі ІФА-тестувань. Про це сьогодні під час брифінгу розповів директор департаменту охорони здоров'я Орест Чемерис.

Разом із тим кількість пацієнтів, які потребують госпіталізації у зв’язку із зараженням коронавірусом стабільно зростає.

Шановні мешканці Городоцького району!

Шановні мешканці Городоцького району!

7 жовтня 2020 року з 11:00 год. до 12:00 год. у актовій залі Городоцької РДА заплановано проведення індивідуальних зустрічей з громадянами головою Львіської обласної державної адміністрації Максимом Козицьким.

Формування бюджету на наступний рік обговорили із народними депутатами

28 вересня, голова Львівської ОДА Максим Козицький провів Zoom-зустріч із народними депутатами Верховної ради України від Львівщини.

Участь у зустрічі також взяли перший заступник голови ОДА Андрій Годик та заступники голови облдержадміністрації Іван Собко, Тарас Грень та Юрій Бучко, а також керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, представники податкових органів та обласної ради.

Мешканців області закликають долучитись до благодійного марафону «Running for children»

Завтра, 29 вересня,  у світі відзначають Всесвітній день серця. В цей день з ініціативи Всеукраїнського благодійного фонду «Від серця до серця» стартує благодійний марафон «Running for children». Про це інформують у департаменті внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА.

«Щорічно, майже 10 000 дітей народжується із вродженими вадами серця, з них 1500 немовлят — в критичному стані і потребують невідкладного хірургічного втручання»,-  зазначають організатори.

В рамках Програми Велике будівництво капітально ремонтується ще одна ділянка дороги Т-14-25 між Городком та Повітно

В рамках Програми Велике будівництво капітально ремонтується ще одна ділянка дороги Т-14-25 між Городком та Повітно. На даний часмвиконуються роботи для розширення дороги. Нова дорога за шириною матиме 8 метрів проїзної частини та відповідатиме параметрам ІІІ категорії.

Анонс подій (28.09.20 – 01.10.20)

Анонс подій (28.09.20 – 01.10.20)

 

У середу, 30 вересня, о 13:00 год. в с.Дроздовичі біля пам’ятного знаку на місці козацької битви війська Б.Хмельницького відбудеться відзначення 365-ї  річниці битви під Городком.

О 12:00 год. на м-ні Гайдамаків м.Городка буде подано транспорт для довезення краян на захід. Автобус відправлятиметься о 12:30 год.

 

Максим Козицький зустрівся із координаторкою системи ООН в Україні Оснат Лубрані

Про життя області в умовах пандемії, стан галузі охорони здоров’я, захист дітей та низку інших важливих напрямків йшлося сьогодні, 28 вересня, під час зустрічі голови Львівської ОДА Максима Козицького із координаторкою системи ООН, координаторкою з гуманітарних питань ООН в Україні Оснат Лубрані. Це перша поїздка координаторки ООН на Західну Україну, зокрема Львівщину.

Фонд соціального страхування України профінансував одноразову допомогу для родини медичного працівника зі Львівщини

Для родини лікаря-терапевта зі Львівщини, який помер внаслідок інфікування коронавірусом SARS-CoV-2 під час виконання професійних обов'язків, Фонд соціального страхування України профінансував страхову виплату у розмірі 1 мільйон 576 тисяч 500 гривень за кошти державного бюджету.

Управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області допомогу перераховано на рахунок сім’ї 24 вересня.

Артистів Львівської опери відзначили з нагоди 120-річчя театру

До 120-річчя Львівської національної опери Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль зустрівся із колективом театру. 25 вересня Львівська опера зустріла Прем’єр-міністра та делегацію у складі голови Львівської обласної державної адміністрації Максима Козицького, голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина мистецьким подарунком – виконанням фіналу балету «Створення світу» Андрія Петрова.

Сторінки