Новини

В районі перепризначили субсидії для 4602 родин

В районі перепризначили субсидії для 4602 родин

     Управлінням соціального захисту населення перепризначено субсидії на новий термін для 4602 сімей, для цього самостійно, без додаткового звернення громадян, зібрано повний пакет документів.

Проміжні підсумки реалізації Програми «Велике Будівництво» та використання коштів ДФРР розглянули на нараді з керівниками територій

Про хід реалізації проєктів регіонального розвитку в області йшлося сьогодні, 3 липня, під час скайп-наради першого заступника голови Львівської ОДА Андрія Годика із керівниками районних державних адміністрацій.

Зокрема говорили про 22 інвестиційні програми і проєкти, що можуть реалізовуватися у 2020 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у Львівській області. Загальна вартість об’єктів – 298,7 млн гривень.

Розпочато фінансування початкової освіти Львівщини

Вперше цього року, із завершенням тендерних процедур місцевими органами влади, з обласного бюджету спрямовано понад 4,6 млн грн для 13 районів та ОТГ на фінансування «Нової української школи». Фінансовий ресурс скерують на придбання меблів, дидактичних матеріалів та комп’ютерної техніки. Про це інформують у департаменті фінансів Львівської ОДА.

Майже 8 млрд грн податків та платежів надійшло до загального фонду бюджету області

До загального фонду бюджету Львівщини у першому півріччі надійшло 7,8 млрд грн податків і платежів.

Як інформують у департаменті фінансів Львівської ОДА це становить 94,6% до плану, недопоступило 445 млн грн. По обласному бюджету план 6 місяців виконано на 90,7%, недопоступило 128 млн грн.

Річний план по області на сьогодні виконується на 45,1%, по обласному бюджету – на 43,3%.

Проводилось громадське обговорення Проекту внесення змін (коригування) в детальний план території та звіту про стратегічну екологічну оцінку (СЕО) ТзОВ «ТБ Фрут Капітал»

Сьогодні, 3 липня, в актовому залі Городоцької райдержадміністрації проводилось громадське обговорення Проекту внесення змін (коригування) в детальний план території та звіту про стратегічну екологічну оцінку (СЕО) ТзОВ «ТБ Фрут Капітал». Обговорення тривало з 15:00 по 15:30 годину.

Містобудівні документи передбачають внесення змін (коригування) до детального плану території земельних ділянок ТзОВ «ТБ Фрут Капітал» для будівництва плодово-ягідної сировини по вул.Артищівська, 9 в м.Городок (за межами населеного пункту) Городоцького району Львівської області.

На Львівщині за останній тиждень у 11 померлих осіб підтвердили COVID-19

В області упродовж тижня зафіксовано нові випадки смертей людей, у яких було підтверджено коронавірусну інфекцію. Загалом - це ще одинадцять осіб.

58-річний чоловік, перебував на лікуванні у Сокальській ЦРЛ. Результати тесту, що підтвердив наявність коронавірусу отримали 22 червня, помер 30 червня.

68-річна жінка, померла 27 червня. Перебувала на лікуванні у Стрийській центральній міській лікарні. Результати тесту, що підтвердив наявність коронавірусу отримала 23 червня.

В Україні впроваджено автоматичне призначення пенсії

Головне управління Пенсійного фонду України у Львівській області інформує, що з 1 липня Пенсійний фонд України впровадив нову сервісну послугу – автоматичне призначення пенсії.

Пенсія призначається автоматично при досягненні пенсійного віку. При цьому немає необхідності додатково звертатись та особисто відвідувати органи Пенсійного фонду.

Сервіс дозволяє надати всю необхідну для призначення пенсії інформацію завчасно  та провести перевірку наявних у Пенсійному фонді даних.

На амбулаторію монопрактики у с.Родатичі виділено кошти

Відповідно до розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації «Про субвенцію на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості» збільшено доходи бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету на суму 3 175 996 грн. за рахунок субвенції, отриманої з відповідних місцевих бюджетів області.

Зокрема, йдеться про Амбулаторію монопрактики у с.Родатичі. Згідно рішення Родатицької сільської ради на будівництво амбулаторії виділено 420 000 грн.

За добу коронавірусну інфекцію виявили у 152 мешканців Львівщини

За попередню добу було госпіталізовано з підозрою на коронавірус 99 осіб. Скеровано на самоізоляцію 200 осіб.

Загалом знаходиться в стаціонарах 982 хворих: 176 у Львівській обласній інфекційній лікарні, 163 у Центрі легеневого здоров'я, 72 у 8 міській клінічній лікарні, 83 у 1 МКЛ, 167 у госпіталі ветеранів війни та репресованих, 68 у Стрийській міській лікарні, 59 у Кам'янка- Бузькій лікарні, 42 в Стебницькій міській лікарні, Сокальська ЦРЛ - 23 осіб, Рудківська лікарня- 22 особи, Новояворівськ - 34, ЛШМД - 70, ОХМАТДИТ- 3.

ПРОБЛЕМА ДОМАШНЬОГО НАСИЛЬСТВА

Для того, щоб убезпечити себе й не стати жертвою домашнього насильства, потрібно розуміти у чому воно полягає, які його ознаки, прояви, а також які є спеціальні заходи щодо його попередження та протидії.

"Протидія незаконним рубкам має бути комплексною", - Андрій Годик

2 липня, відбулась нарада під головуванням першого заступника голови Львівської ОДА Андрія Годика з питань заходів протидії незаконному обігу лісосировини та діяльності лісопильних та деревообробних об’єктів на території Старосамбірського та Турківського районів.

Участь взяли - представники дотичних відомств, постійні лісокористувачі, громадськість. 

Про проведену роботу із виявлення обігу нелегальної лісосировини та незаконних рубок в межах наради прозвітували представники силових відомств області.

Майже мільйон гривень профінансували з обласного бюджету на заходи з енергозбереження

З обласного бюджету профінансовано 994 тис грн відшкодування відсоткової ставки за кредитами на заходи з енергозбереження мешканцям Львівщини, які скористались обласною Програмою енергозбереження для населення.

За інформацією управління енергозбереження департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА у 2020 році мешканцям області уже видано за обласною програмою більше 500  кредитів на загальну суму понад 28,7 млн грн, з обласного бюджету відшкодовано 4 991,9 тис гривень.

Порядок оподаткування ПДВ операцій з постачання консультаційних та інших послуг

Городоцьке управління ГУ ДПС у Львівській області інформує.

Згідно із пп. «б» п.185.1 ст.185 р.V Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) об’єктом оподаткування ПДВ є операції платників податку з постачання послуг, місце постачання яких розташоване на митній території України, відповідно до ст.186 ПКУ.

Робота центрів обслуговування платників податків Городоцького управління ГУ ДПС у Львівській області протягом січня – травня 2020 року

Протягом січня-травня 2020 року в Центрах обслуговування платників Городоцького управління Головного управління ДПС у Львівській області фахівцями Городоцької ДПІ, Мостиської ДПІ, Яворівської ДПІ, та Пустомитівської ДПІ надано 6649 адміністративних послуг.

Триває фінансування пенсій за липень

Сьогодні, 2 липня, Головне управління Пенсійного фонду України у Львівській області розпочало фінансування виплати пенсій за липень.

На пенсійні виплати спрямовано 125,6 млн гривень.

Виплата пенсій через поштові відділення та установи банків здійснюватиметься з 4 по 25 липня.

 

Сторінки