Новини

Президент підписав Закон щодо посилення соцзахисту постраждалих учасників Революції Гідності

Президент Петро Порошенко підписав Закон України № 2443-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо соціального захисту постраждалих учасників Революції Гідності та деяких інших осіб».

Закон спрямований на посилення соціальної захищеності учасників антитерористичної операції, учасників Революції Гідності та членів сімей загиблих з числа таких осіб.

Городоцький РЕМ застерігає!

   Шановні краяни !

    Остерігайтесь діючих електроустановок і особливо обірваних проводів ліній електропередач.

        З метою забезпечення збереження ліній електропередачі постановою Кабінету Міністрів України від 4 березня 1997 року №209 затверджені Правила охорони електричних мереж. Цими Правилами встановлюються розміри охоронних зон уздовж ліній електропередачі, правила землекористування в межах охоронної зони, а також розміри відводу земляних ділянок під спорудження лінії електропередачі.

        Земельні ділянки під опорами ліній електропередачі відчуджуються  в повне ведення організації, що експлуатує лінію електропередавання у наступних розмірах: під опори ліній  напругою 35-750 кВ – площа зайнята опорою ( включаючи відтяжки), та ще 3 м навколо неї; під опори ліній напругою до 10 кВ – площа, займана опорою і 1 м навколо її.

      У межах земельних ділянок, відведених під опори ліній електропередачі напругою 10-750 кВ і допоміжних лінійних споруджень, виконувати будь-які, в тому числі сільськогосподарські, роботи забороняється.

      Для створення нормальних умов експлуатації електричних мереж, забезпечення їх

Діти учасників АТО та Героїв Небесної Сотні відпочиватимуть на Кіпрі

Сьогодні, 20 липня, 9 дітей учасників АТО, в тому числі діти, один з батьків яких постраждав чи загинув внаслідок участі в антитерористичній операції, та діти Героїв Небесної Сотні, відправились на відпочинок до Республіки Кіпр.

Діти скеровані на відпочинок до табору відпочинку Міністерства освіти і культури Республіки Кіпр, що в селищі Продромос, в горах Троодос, на запрошення Посольства України в Республіці Кіпр.

Діти перебуватимуть на відпочинку до 29 липня.

Львівщина прийматиме учасників Форуму першої Молодіжної столиці України

6-7 вересня відбудеться Форум першої Молодіжної столиці України, що об`єднає молодь з усіх регіонів країни та сприятиме обміну досвідом, розвитку молодіжного потенціалу та активізації співпраці між представниками органів влади, місцевого самоврядування та молоді.

Концепція Форуму побудована на таких тематичних модулях: зайнятість молоді, мобільність, формальна і неформальна освіта, участь молоді в місцевому самоврядуванні.

Триває прийом заявок на отримання другої щорічної премії соціальних проектів «Social Project Awards»

Міністерство молоді та спорту України, журнал PROactive оголошують прийом заявок на другу премію соціальних проектів — Social Project Awards.

З 1 липня по 29 серпня  активісти з усієї України можуть подати заявку на другу щорічну премію соціальних проектів Social Project Awards.

Основна мета - розповісти про проекти всій Україні, показати, що соціальна діяльність не має кордонів і пронизує усі сфери нашого життя. Це в черговий раз доводить, що бути соціально активним громадянином — почесно й відповідально.

Великолюбінському медзакладу вручили ключі від нового автомобіля

Слідом за Городком, спецавтомобіль  було передано новоствореному, на базі лікарні у Великому Любіні, відділенню відновного лікування Львівської обласної клінічної лікарні. 

«Ці автомобілі для медиків вдалось отримати завдяки багаторічній співпраці нашого благодійного фонду з міжнародними благодійними організаціям, - зазначає народний депутат України Ярослав Дубневич, - маю надію, в скорому часі працівники пройдуть відповідне навчання, а приміщення реконструюють і вже цієї осені на реабілітацію сюди приїдуть перші пацієнти».

На Львівщині триває жнивна кампанія

В області триває жнивна кампанія. Відтак станом на 19 липня аграрії Львівщини вже зібрали ранні зернові на площі 23,8 тис га, намолотили 145,7 тис тонн зерна, урожайність - 61,3 ц/га. Про це інформують у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА.

На стадії завершення обмолот озимого ячменю, якого із загальної посівної площі 21,4 тис га вже зібрали на 20,2 тис га (94%), врожайність – 62,6 ц/га. З технічних культур зібрали озимий ріпак на площі 38,7 тис га (63,0%), намолотили 118,6 тис тонн з урожайністю 31,3 ц/га.

З вересня батьки новонароджених отримуватимуть «пакунок малюка»

В Україні стартував пілотний проект із надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка». Завдяки проекту з 1 вересня при народженні дитини кожній родині під час виписки немовляти з пологового будинку надаватимуть одноразову натуральну допомогу «пакунок малюка».

«Пакунок малюка» - це набір необхідних речей для новонародженої дитини. Вартість допомоги сягатиме 5 тисяч гривень.

Фінансування таких видатків здійснюється за кошти субвенції з державного бюджету на виплату окремих видів державної соціальної допомоги.

У РДА продовжують налагоджувати співпрацю підприємництва та влади

Сьогодні, 19 липня, під керівництвом голови   Городоцької районної державної адміністрації Володимира Ременяка відбулася галузева зустріч із суб’єктами господарювання району, які здійснюють діяльність у швейній галузі легкої промисловості  

Городоцька амбулаторія ЗПСМ №1 отримала автомобіль

Сьогодні, 19 липня, амбулаторія загальної практики сімейної медицини №1 м.Городка  отримала автомобіль швидкої допомоги, що обладнаний носилками і передбачає транспортування пацієнта. Придбав та оформив  усі належні митні документи народний депутат України Ярослав Дубневич.  Ключі від автомобіля народний обранець передав завідувачці амбулаторії Людмилі Ільницькій. Чин освячення медичного транспортного засобу здійснив священнослужитель храму Благовіщення Пресвятої Діви Марії м.Городок о.Богдан Модла.

Навчали майбутніх патронатних вихователів

19 липня фахівці Городоцького РЦСССДМ провели черговий семінар-навчання щодо відбору сімей - кандидатів у патронатні вихователі. У семінарі взяли участь особи, які перебувають на обліку у центрі зайнятості у пошуку роботи. Учасникам представлено та роздано інформаційно-презентаційні матеріали щодо нормативно-правових засад функціонування патронатного вихователя в Україні.

 

В області триває перевірка стану спортивних об’єктів

На Львівщині триває перевірка стану спортивних об’єктів. Зокрема днями комісія оглянула стан будівництва спортивних споруд у місті Дрогобич та Дрогобицькому районі. У складі комісії - начальник управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Роман Хім’як, директор ЛОЦ ФЗН «Спорт для всіх» Вадим Климович.

На Львівщині відбудуться сімейні реколекції «Долаючи залежність»

Завтра, 20 липня, за підтримки департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації у реабілітаційному центрі «Назарет» розпочнуться сімейні реколекції «Долаючи залежність».

Метою заходу є налагодження взаєморозуміння та зміцнення стосунків у сім'ях, де є залежні та співзалежні особи.

“Основним завданням Міністерства cоцполітики є розроблення дієвого механізму державної підтримки сімей, що мають дітей з інвалідністю”, - Андрій Рева

Сьогодні,  19 липня,  у  Міжнародній клініці відновного лікування, що в м. Трускавці відбувається засідання круглого столу «Перспективи надання медико-соціальної допомоги пацієнтам з хронічною неврологічною патологією» під головуванням Міністра соціальної політики України Андрія Реви.

Участь у засіданні беруть заступник голови облдержадміністрації Оксана Стоколос-Ворончук та директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Наталія Кузяк.

Городоцький центр зайнятості запрошує на ярмарку вакансій для мешканців району

 Захід  відбудеться 01.08.2018 року о 12.00 у приміщенні центру зайнятості (2-й поверх, інформаційний центр для населення).  ТОВ НВП "КОРПОРАЦІЯ КРТ" презентує вакансії, затребувані підприємством (пресувальник спеціальних мас, слюсар-ремонтник, водій навантажувача) та надасть можливість побачити робочий процес в дії.  Вимоги до кандидатів: бажання вчитися та працювати, достойна заробітна плата - від 10 тис.грн.

Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь.

Сторінки