Новини

У РДА обговорили соціальний захист громадян, які потерпіли від аварії на ЧАЕС

Заступник голови райдержадміністрації Павло Стахів  провів сьогодні, 21 квітня, засідання « круглого столу» з активом районної організації « Союз. Чорнобиль. Україна» та  керівниками соціальних служб району. На засіданні  були  підняті питання соціального захисту громадян, які потерпіли від аварії на ЧАЕС, обговорено проведення  заходів у зв’язку з 31-ми роковинами Чорнобильської катастрофи.

СПАЛЮВАННЯ СУХОЇ РОСЛИННОСТІ ШКОДИТЬ ДОВКІЛЛЮ

За спалювання сухої рослинності та її залишків передбачена відповідальність!Відповідно до статті 27 Закону України «Про рослинний світ», з метою недопущення самовільного випалювання сухої природної рослинності, або її залишків, Державною екологічною інспекцією України зобов’язано свої територіальні органи:

- посилити заходи щодо недопущення самовільного випалювання сухої природної рослинності та її залишків;

- при виявленні порушень вимог природоохоронного законодавства застосувати відповідні заходи впливу до винних осіб;

Анонс: у Городку відбудеться свято Великоднього фольклору

 Запрошуємо на свято Великоднього фольклору "ДЗВОНЯТЬ ДЗВОНИ ВЕЛИКОДНІ" за участю хореографічних та вокальних колективів Городоччини, яке відбудеться у неділю, 23 квітня о 13.00 біля церкви Благовіщення Пресвятої Богородиці (м. Городок).

Основні цифри та факти за тиждень, - інформує Львівська ОДА

Львівська ОДА продовжує щотижнево інформувати про основні події та досягнення в області у форматі інфографіки.

Графічний звіт містить ключові факти та цифри із різних сфер суспільного життя.

Нагадаємо, таку ініціативу у лютому започаткували у департаменті внутрішньої та інформаційної політики ЛОДА.

Громадам Львівщини пропонують волонтерську допомогу

Громади з Волинської, Донецької, Львівської, Луганської, Тернопільської, Харківської областей запрошують взяти участь у Всеукраїнському волонтерському проекті "Тут і зараз", організаторами якого є громадська організація "Тут та зараз" у партнерстві з Міністерством молоді та спорту України.

Мета проекту – міжрегіональний діалог молоді, популяризація та впровадження активного громадянства у селищах та містечках України.

В РДА проведено І-ий тур Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець"

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152 „Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець”, наказу Нацдержслужби від 15.02.12р. №29 „Про затвердження методичних рекомендацій щодо проведення Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець” 21 квітня  в приміщені  залу засідань райдержадміністрації проведено І тур  Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

На Городоччині розпочали ремонт доріг

20 квітня, проведено асфальтування дороги С140328 Мшана-Суховоля протяжністю 1,1 км по вулиці Січинського (Мшана). Роботи на цій частині шляху виконує підрядна організація ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» за кошти державного бюджету  та спонсорів.

Також зазначимо, що цього тижня проводився ямковий ремонт на відрізку дороги «Городок-Угри» та «Городок-Тарнавиця».

У рамках децентралізаційного марафону розглянуто перспективи Городоцької ОТГ

Вчора, 20 квітня, у селі Бартатів відбулась зустріч  консультантів Офісу реформ Галини Гречин, Ярослави Пишник, виконавчого директора Львівського РВ АМУ, із міським головою Городка Романом Кущаком, його заступником Степаном Попком, першим заступником голови РДА Іваном Ковальчуком, керівником апарату Городоцької РДА Богданом Степаняком, та головами більшості сільських рад, які повинні увійти у склад Городоцької ОТГ.

Львівщина розширюватиме співпрацю з Японією

Львівщину восени відвідає із гастролями японський театр ляльок, а представники туристичної галузі області мають намір побувати на тематичній виставці у Японії. Про ці та інші вектори співпраці говорили під час зустрічі у четвер, 20 квітня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка та перший заступник голови Львівської облради Андрій Білоус із Надзвичайним і Повноважним Послом Японії в Україні Шігекі Сумі.

У Львівській ОДА навчатимуть як залучати міжнародні кошти

У Львівській облдержадміністрації упродовж 25 – 26 квітня триватиме дводенний семінар першого модуля навчань «Взаємодія задля перемоги» про інструменти взаємодії та комунікації влади і громадськості. До участі запрошують представників райдержадміністрацій, міських рад обласного значення, об’єднаних територіальних громад та громадських організацій.

Про це повідомляють у департаменті міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА.

У дворику Львівської облдержадміністрації посол Японії висадив сакури

З нагоди відзначення Року Японії в Україні та 25-річчя дипломатичних відносин у внутрішньому дворику Львівської облдержадміністрації Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні Шігекі Сумі  та голова Львівської ОДА Олег Синютка висадили сакури – символ Японії та японської культури. Саме ці дерева символізують життя, розвиток та світобудову.

Львівщина серед лідерів за підсумками перших тижнів роботи програми «Доступні ліки»

В.о. Міністра охорони здоров’я України, доктор Уляна Супрун та Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко відзвітували про перебіг урядової програми «Доступні ліки». За підсумками перших тижнів роботи Урядової програми Львівщина  у списку лідерів.

Відтак, програма найбільш активно працює у Вінницькій, Львівській, Харківській, Рівненській, Миколаївській, Хмельницькій, Чернігівській та Тернопільській областях.

Львівські музеї презентуватимуть свої виставки в імператорському палаці-музеї у Пекіні

20 квітня, у львівському Палаці Потоцьких голова Львівської облдержадмінстрації Олег Синютка зустрівся з Генеральним директором імператорського палацу-музею Гугун у Пекіні (Китай) Шань Цзісяном. Сторони обговорили потенційну співпрацю у сфері культури та збереження пам’яток.

«Львів з Китаєм ще з часів Середньовіччя поєднує ім’я видатного  мандрівника, вченого, сінолога та популяризатора Китаю у Європі, уродженця міста Львова Міхала Боїма – автора численних наукових праць з флори, фауни і географії Китаю», - наголовив Олег Синютка.

У Великому Любені проведуть реконструкцію водогону

Профільна комісія обласної ради погодила перелік інвестиційних проектів  у межах реалізації у 2017 році Програми "Питна вода".

Цьогоріч на Львівщині планують реалізувати 15 інвестиційних проектів з покращення водопостачання. З обласного бюджету на програму передбачено фінансування в сумі 10 млн грн. На Городоччині реконструкція водогону проводитиметься по вул. Довбуша в смт. Великий Любінь . У 2017 році роботи фінансуватимуться на загальну суму  1 503 597,  з них із обласного бюджету виділено - 1 052 083 грн., а спіфінансування з місцевих бюджетів у сумі - 390 000грн. 

ВІЙСЬКОВА СЛУЖБА ЗА КОНТРАКТОМ

На військову службу за контрактом приймаються громадяни, які пройшли професійно-психологічний відбір і відповідають установленим вимогам проходження військової служби: військовослужбовці, які прослужили на строковій військовій службі не менше шести місяців, громадяни призовного віку, які мають вищу або професійно-технічну освіту і не проходили строкової військової служби, військовозобов’язані, а також жінки, які не мають військових звань офіцерського складу, з відповідною освітою та спеціальною підготовкою віком від 18 до 40 років – на військову службу за контрактом осіб рядового, сержантсь

Сторінки