Запрошуємо школярів та молодь Львівщини до участі у Всеукраїнській акції «Моральний вчинок»

31 березня завершується реєстрація робіт на участь у Всеукраїнській акції «Моральний вчинок», котра ініційована Національною експертною комісією України з питань захисту суспільної моралі за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

Як інформують у департаменті з питань освіти, науки, сім’ї та молоді облдержадміністрації, метою даного заходу є формування моральних якостей особистості, підвищення рівня культури підростаючого покоління, виявлення соціальної активності, небайдужості до морально-етичних проблем, які актуальні у нашому суспільстві, сприяння формуванню громадянської позиції та соціально-правової активності учнівської та студентської молоді.

Щоб стати учасником акції, необхідно обрати спільно з батьками і педагогами відповідно до своєї вікової категорії суспільно значущий проект, реалізувати його і надіслати творчий звіт про виконання (це може бути аматорський фільм, авторська або колективна журналістська робота, дитяча стіннівка, фоторепортаж, будь-яка інша форма, що ознайомить з результатами впровадження проекту).

Акція проводиться серед п’яти вікових категорій за напрямами:

- для учнів 1-4 класів – екологічний;

- для учнів 5-9 класів – соціальний;

- для учнів 10-11 класів, професійно-технічних навчальних закладів, а також студентів вищих навчальних закладів – культурологічний.

Детальніше з інформацією для учасників конкурсу можна ознайомитись на веб-сайті www.moral.gov.ua.

Координатори Всеукраїнської акції «Моральний вчинок»:

Єгорова Ірина Олексіївна – тел. (044) 486-16-84 та Андросюк Оксана Романівна – тел. (044) 248-21-38.

Адреса для надсилання творчих звітів за результатами реалізованих проектів:

04053, м. Київ, вул. Артема, 73, Національна експертна комісія України з питань захисту суспільної моралі (конкурс «Моральний вчинок»).