У Львові відкрився Форум енергоощадності

05 березня, у Львівській торгово-промисловій палаті відкрився «Форум енергоощадності», який проходитиме протягом двох днів.

Учасники Форуму позитивно відзначили досвід Львівщини у сфері популяризації та розвитку енергоощадних технологій як серед населення, так і на об’єктах бюджетної сфери області.

Зокрема, велике зацікавлення викликала перша і єдина в Україні Програма енергозбереження для населення Львівщини, яка діє з 2006 року та передбачає видачу мешканцям області кредитів на впровадження енергозберігаючих заходів з відшкодуванням 15 відсотків річних в національній валюті за кредитами, отриманими на заходи з енергозбереження та 20 відсотків за кредитами, отриманими на заходи орієнтовані на використання альтернативних до газу джерел енергії.

В рамках Форуму проходитиме VII науково-практична конференція «Екологічні та економічні аспекти пасивного будівництва – матеріали та технології» та Контактна біржа, основною метою якої є налагодження контактів між підприємцями, науковцями та всіма зацікавленими у розвитку тематики енергоощадності на Львівщині.

Учасниками Форуму є представники підприємств, організацій, що є власниками, розробниками, продавцями та споживачами енергоощадних технологій, органів місцевого самоврядування, наукових та навчальних закладів, галузевих асоціацій та фінансових установ як з України, так і Польщі, Словаччини, та Австрії.