В обласному Будинку вчителя відбулося чергове засідання лекторію «Мова і суспільство»

19 жовтня у Львівському обласному Будинку вчителя відбулося чергове засідання лекторію «Мова і суспільство» на тему: «Місце і роль української мови в офіційно-діловому житті» - про це повідомила заступник начальника головного управління освіти та науки Львівської облдержадміністрації Богдана Біляк.

Зі вступним словом виступила кандидат філологічних наук Ганна Войтів, яка наголосила на значенні офіційно-ділового стилю мови у розвитку суспільства, у діяльності керівних органів держави, державних установ, а також про використання цього стилю при створенні різного типу документів і розвитку практичних навиків написання цих документів. Наголосила на мовних особливостях офіційно-ділового стилю, на потребі увиразнювати специфіку української мови при укладанні документів.

Особливу увагу було зосереджено на необхідності дотримання стандартів при написанні документів, оскільки це вдосконалює систему українського діловодства, а також полегшує роботу з документами при їх практичному використанні. Вказано на місце і роль власне українських усталених мовних висловів, штампів і кліше у тексті документа.