На Міжнародному економічному форумі Львівщина представила високоефективну програму сталого розвитку регіону – експерт

На ХІ Економічному Форумі в Трускавці Львівщина представила високоефективну програму сталого розвитку регіону. Таку думку в ексклюзивному коментарі УНН висловив перший віце-президент Асоціації агентств регіонального розвитку України Євген Фішко.

"Мені сподобалася секція Львівщини, вона була достатньо комплексно побудована, змодерована, з нею працювали кваліфіковані фахівці як з національного рівня, так і з місцевого регіонального розвитку. Фактично, у Львівській секції були представлені питання, направлені на сталий розвиток регіону, який включає економічну, соціальну, екологічну і культурну компоненту", - зауважив Є.Фішко.

Він підкреслив, що Львівщина презентувала ряд важливих проектів, які мають великі шанси на впровадження.

"Зокрема, це проекти в галузі вітроенергетики, малих гідроелектростанцій, тобто, ті проекти, які можуть давати певну додану вартість регіону. Це є дуже перспективно, цікаво і фактично дає можливість реалізувати один з стратегічних пріоритетів області, пов'язаний з охороною навколишнього середовища, безпекою проживання людей", - сказав експерт.

Є.Фішко також повідомив, що Форум продемонстрував достатньо високий рівень, завдяки чому дуже скоро він може стати загальноєвропейським.

"Я побачив вдало сплановану організацію, високих гостей з різних країн і високий рівень презентації – навіть малі міста презентували потужний інвестиційний потенціал. Крім цього, було багато культурологічних родзинок та інших приємних сюрпризів. Немає сумніву, що Форум має великі шанси стати знаковим загальноєвропейським заходом вже найближчим часом", - сказав Є.Фішко.

Відзначив експерт також і сприятливу тенденцію для прикордонних областей. За його словами, на Форумі він вкотре переконався, що прикордонні області успішно впроваджують проекти розвитку із залученням територіальних громад та навчились знаходити кошти для співфінансування транскордонної співпраці.