Михайло Цимбалюк взяв участь у роботі Всеукраїнської конференції "Інформаційне забезпечення виконання в Україні вимог Конвенції ООН про права інвалідів"

11 жовтня голова Львівської облдержадміністрації Михайло Цимбалюк взяв участь у роботі Всеукраїнської конференції "Інформаційне забезпечення виконання в Україні вимог Конвенції ООН про права інвалідів".

У роботі конференції також взяли участь заступник голови Львівської облдержадміністрації Іван Стефанишин, заступник голови Львівської обласної ради Валерій П’ятак, заступник Львівського міського голови з гуманітарних питань Василь Косів, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, голови обласних асоціацій інвалідів ВОІ СОІУ Західного регіону, редактори Всеукраїнських часописів для інвалідів, голови районних та міських асоціацій інвалідів, представники засобів масової інформації.

З вітальним словом до учасників конференції звернувся голова Львівської обласної державної адміністрації Михайло Цимбалюк. Він наголосив, що на Львівщині є системний підхід до вирішення проблем інвалідів усіх нозологій, налагоджена співпраця органів виконавчої влади, депутатського корпусу обласної ради та громадських організацій інвалідів. Прикладом такої співпраці є прийняття у травні 2011 року рішенням сесії обласної ради № 134 Обласної комплексної програми соціальної підтримки та реабілітації інвалідів на 2011 -2014 роки.

Голова Львівської облдержадміністрації також зазначив, що в рамках підготовки до чемпіонату Європи з футболу ЄВРО-2012 враховано і виконуються вимоги Конвенції ООН про права інвалідів, зокрема, забезпечення комплексної доступності до всіх об”єктів для осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Михайло Цимбалюк у своєму виступі також сказав, що на Львівщині активно впроваджується модель інклюзивного навчання, проводиться система реабілітаційних та корекційно-відновлювальних заходів, здійснюється ряд заходів щодо працевлаштування осіб з обмеженими фізичними можливостями. Для підтримки статутної діяльності громадських організацій інвалідів Львівщини надається фінансова допомога.