Анонси

Заходи з нагоди Дня Державного Прапора України та Дня незалежності України

З нагоди 28-ї незалежності України та Дня Державного Прапора, 23 серпня у Городоцькому районі відбудеться традиційний велопробіг пам’яті новітніх героїв.

Захід із вшанування військовослужбовця, який загинув у липні 2014 року Тараса Карпи

У cуботу, 3 серпня, о 14.00 год  відбудеться захід із вшанування військовослужбовця, який загинув у липні 2014 року Тараса Карпи.

Відкриття фотовиставки кувейтського фотографа Алі Аль-Зеїді

У межах проведення Днів культури Держави Кувейт на Львівщині сьогодні,  2 серпня, у Львівській обласній державній адміністрації відбудеться відкриття фотовиставки кувейтського фотографа Алі Аль-Зеїді, лауреата понад 50 міжнародних

Проект «День народження Героїв російсько-української війни. Народжені в липні»

У  середу, 31 липня, в Музеї визвольної боротьби України (вул. Лисенка 23-а) відбудеться черговий захід проекту «День народження Героїв російсько-української війни. Народжені в липні».

Час: о 14:00 год

Брифінг щодо влаштування дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, до сімейних форм виховання

У середу, 31 липня, відбудеться брифінг щодо влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, до сімейних форм виховання.

Учасники:

Володимир Лис - начальник Служби у справах дітей Львівської ОДА

Всесвітній день протидії торгівлі людьми

До Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми Мінсоцполітики у співпраці із суб’єктами, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, третій рік поспіль проводить загальнонаціональну інформаційну кампанію.

Сторінки